DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Godny polecenia internet do nauki

Początek roku szkolnego coraz bliżej, to doskonały moment żeby przygotować się na ewentualny powrót zdalnego nauczania. Lepiej zawczasu zadbać o stabilne łącze internetowe oferujące odpowiednie parametry.

Oferta PROMAX skonstruowana jest w taki sposób by abonent zawsze miał wybór, bez względu na to, jaki rodzaj łącza internetowego jest aktualnie dostępny w jego lokalizacji. To zawsze cztery pakiety, których prędkości ustalone zostały w taki sposób, żeby były w stanie sprostać oczekiwaniom każdej z grup użytkowników – tych korzystających z internetu mniej intensywne oraz takich, którzy cenią sobie najwyższe prędkości. Dodatkowo najpopularniejsze pakiety są obecnie dostępne o ofercie -50% za pierwsze trzy miesiące abonamentu. Aktualne prędkości wraz z cenami można sprawdzić na stronie www.promax.media.pl/internet.

Nie wiesz, jaki pakiet będzie najlepszy dla Ciebie? Zadzwoń na infolinię 62 735 31 11 lub napisz do nas wiadomość na Facebooku – nasi konsultanci pomogą w wyborze właściwej opcji.

Pozostaje jeszcze odpowiedź na pytanie: skąd wiadomo, że PROMAX to najlepszy wybór?
Wyjaśnieniem jest trwająca cały czas kampania pod hasłem „Internet godny polecenia”, w ramach której operator wyszukuje w internecie opinie zadowolonych abonentów wychodząc z założenia, że to właśnie oni są najlepszymi ambasadorami jakości oferowanych usług.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.promax.media.pl/igp.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz