Godny polecenia internet do nauki

0
W dobie pandemicznej rzeczywistości niezawodny internet to absolutna podstawa. Zdalna praca, zdalne nauczanie, bieżąca komunikacja - wszystko to wymaga godnej zaufania usługi, funkcjonującej w oparciu o doświadczenie i odpowiednie zaplecze techniczne operatora. Tak się składa, że w południowej Wielkopolsce jest firma, która takie godne zaufania usługi dostarcza - to PROMAX, operator światłowodowej sieci kablowej.

Początek roku szkolnego coraz bliżej, to doskonały moment żeby przygotować się na ewentualny powrót zdalnego nauczania. Lepiej zawczasu zadbać o stabilne łącze internetowe oferujące odpowiednie parametry.

Oferta PROMAX skonstruowana jest w taki sposób by abonent zawsze miał wybór, bez względu na to, jaki rodzaj łącza internetowego jest aktualnie dostępny w jego lokalizacji. To zawsze cztery pakiety, których prędkości ustalone zostały w taki sposób, żeby były w stanie sprostać oczekiwaniom każdej z grup użytkowników – tych korzystających z internetu mniej intensywne oraz takich, którzy cenią sobie najwyższe prędkości. Dodatkowo najpopularniejsze pakiety są obecnie dostępne o ofercie -50% za pierwsze trzy miesiące abonamentu. Aktualne prędkości wraz z cenami można sprawdzić na stronie www.promax.media.pl/internet.

Nie wiesz, jaki pakiet będzie najlepszy dla Ciebie? Zadzwoń na infolinię 62 735 31 11 lub napisz do nas wiadomość na Facebooku – nasi konsultanci pomogą w wyborze właściwej opcji.

Pozostaje jeszcze odpowiedź na pytanie: skąd wiadomo, że PROMAX to najlepszy wybór?
Wyjaśnieniem jest trwająca cały czas kampania pod hasłem „Internet godny polecenia”, w ramach której operator wyszukuje w internecie opinie zadowolonych abonentów wychodząc z założenia, że to właśnie oni są najlepszymi ambasadorami jakości oferowanych usług.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.promax.media.pl/igp.

redaktor wlkp24.info
redakcja@wlkp24.info

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick