"W rzece Prośnie prawdopodobnie znajdują się zwłoki dziecka" - taką informację otrzymał dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie od wędkarza łowiącego ryby w Plugawicach.
Nad rzekę do Plugawic, w gminie Doruchów, natychmiast udali się strażacy i płetwonurkowie. I choć z daleka mogłoby się wydawać, że w Prośnie pływają ludzkie zwłoki, to był to na szczęście fałszywy alarm (w dobrej wierze). Rzekome zwłoki okazały się szczątkami świni.
tak głupkowatego artykuliku jak żyje nie czytałem…warto pisać takie bzdury ?…kto i dla kogo takie bzdety pisze….nie macie co pisac?….na pewno nic innego do łba wam nie przychodzi
Niech ludzie wiedzą, że ten wędkarz, to prawdziwy smakosz jest i gardzi innym mięsem poza tym z ryb.