Główne wejście do urzędu zamknięte

0
Fot. UM Ostrów
W związku z termomodernizacją Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, od poniedziałku 29 kwietnia główne wejście do budynku będzie zamknięte. Mieszkańcy, którzy chcą załatwić sprawy w urzędzie, będą mogli skorzystać z bocznego wejścia usytuowanego w pobliżu Starostwa Powiatowego.

Trwa termomodernizacja Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, a to wiąże się z czasowymi utrudnieniami dla mieszkańców, chcących załatwić swoje sprawy. Aby wejść do budynku, należy skorzystać z bocznego wejścia zlokalizowanego od strony Starostwa Powiatowego.

Władze miasta zadbały też o niepełnosprawnych. Po podjechaniu pod budynek, będą mogli skorzystać z dzwonka zamontowanego na ogrodzeniu wokół miejsca prowadzenia prac. Wówczas do takiej osoby zejdzie pracownik Referatu Obsługi Mieszkańca, który zapozna się ze sprawą i – jak zapewniają urzędnicy – zareagują w zależności od potrzeb.

Prace prowadzone od strony głównego wejścia do urzędu mają potrwać około miesiąca z możliwością przedłużenia tego terminu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick