DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Gimnastyka dla seniora od jutra w Telewizji Proart [ZAPOWIEDŹ]

Ćwiczenia będzie prezentował seniorom fizjoterapeuta Marcel Stasierski. – Brak ruchu odbija się szczególnie na osobach starszych, które mają już jakieś schorzenia narządów ruchu. Z tego powodu w dłuższej perspektywie czasu mogą odczuć poważne konsekwencje zdrowotne. Seniorzy powinni ćwiczyć w domu i mieć aktywność fizyczną, by zachować zdrowie – radzi specjalista od rehabilitacji.

W cyklu „Gimnastyka dla seniora” będą proponowane ćwiczenia lekkie, łatwe do wykonania, czasami wymagające użycia rekwizytów, ale z pewnością takich, które każdy posiada w domu. Każdy odcinek będzie miał nie więcej niż 10 minut, ale nawet tych kilka minut ćwiczeń zagwarantuje seniorom utrzymanie dobrej formy. Fizjoterapeuta skupi się na tym, by gimnastyka wpływa dobrze na cały organizm, ale i na poszczególne partie ciała, np. na kręgosłup, stawy kolanowe, biodrowe… Program będzie powtarzany, więc jeśli ktoś będzie miał ochotę – może ćwiczyć kilka razy dziennie.

Pierwszy odcinek cyklu już w piątek 17 kwietnia o godzinie 10:30, powtórki o 13:00 i 17:50 oraz w sobotę 18 kwietnia o 9:40 i 13:50.

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • Z
  zainteresowany

  czwartek, 16 kwietnia, 2020

  Kto to będzie prowadził Dlaczego nie ma informacji ?

  Odpowiedz
 • X
  XYZ

  piątek, 17 kwietnia, 2020

  Fizjoterapeuta Marcel Stasierski

  Odpowiedz
 • E
  Ewa

  piątek, 17 kwietnia, 2020

  Super sprawa. Dziękujemy P.Marcelu

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz