Gdzie można się zaszczepić? Publikujemy listę punktów w całym regionie

17
Ministerstwo Zdrowia opublikowało listę wszystkich punktów, które spełniły warunki do przeprowadzenia szczepień przeciwko koronawirusowi. W każdym z siedmiu powiatów południowej Wielkopolski znajduje się kilkanaście placówek, do których chętni będą mogli się zapisać. Do połowy stycznia trwa etap zero, czyli podawanie szczepionek wszystkim chętnym medykom. Następni w kolejce są seniorzy, służby mundurowe oraz pracownicy DPS-ów.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

17 KOMENTARZE

 1. 25
  6

  Żeby nie było tak jak ze szczepionka na grypę. Zapisy ludzie chcieli się szczepić A nie było. A teraz straszą że zwykła grypa zbiegnie się z wirusem. Seniorów chcą szczepić. A przecież te osoby mają zapewne różne choroby, obniżoną odporność bo mało wychodzą.

 2. 6
  29

  Mając na uwadze ilość mieszkańców Ostrowa to powinno być w mieście co najmniej 8-10 punktów szczepień.
  Jeżeli ilość punktów Ostrowie się nie zwiększy to w powiecie czas szczepień będzie około dwa razy krótszy niż w mieście. Trzeba to racjonalniej zorganizować.

 3. 25
  11

  Dlaczego nie zaczną szczepic młode osoby pierwsze. Niby przechodzą bezobjawowo. I potem był apel żeby nie jeździć do dziadków. Dziwne. Testować wolą na starszych osobach . Niech w przychodniach lekarzy szczepia. Bo teleporady jeszcze następny Rok. Co to za szczepionka że tak będzie trzeba w maseczce chodzić. Niedzielski Tak mówił w tv.

  • 6
   19

   Maseczke trzeba nosić nawet po szczepieniu bo chcesz każdemu pokazywać świadectwo
   szczepienia.lWiesz jacy są ludzie kazdy ci powie ze szczepiony.

  • 12
   9

   Maseczke będzie trzeba nosić nie wiadomo jak długo. Tylko dlatego bo oni sami nie wiedzą jak długo ta szczepionka będzie działać. Będą badać. A te badania mają potrwać 3 lata. Kto to ma wiedzieć ile będzie działać .

  • 4
   3

   Czy tak trudno pojąć, że seniorzy to dla rządu pasożyty, które biorą emeryturę?? ZUS się ucieszy jak Was szybciej wykończą. A dzieci do lat 16 można łatwo zmanipulować dlatego ich nie będą truć szczepionkami, bo są im potrzebne!

 4. 22
  5

  Nie mogłam się zaszczepic na grypę jak to robie od 5 lat bo mimo zapewnień rządu miały być. Miały. Więc z tej szczepionki też nie skorzystam.

 5. 22
  4

  Przy takiej ilości zakażeń już powinny być dawno strefy. Odmrazanie gospodarki. Pokazywali wykres chyba we wrześniu. I zrobili inaczej. Daje głowę że mimo szczepień tak będzie 3 i 4 fala. Ze wakacje będą tak jak rok temu. Przecież rząd już wie. Co będzie w marcu co w wakacje. Szkoda że zwykły szary człowiek tak daleko nie planuje. Co planować jak praca jest A za chwilę może jej nie być jak tak dalej będą robić. Człowiek żyje z dnia na dzień.

  • 9
   3

   W między czasie mutacje wirusów. Zaraz inne szczepionki. A skąd wiadomo ile ta będzie działać. Mówili 3 lata badań. I wtedy będą wiedzieć. Dlatego te maseczki cały czas. I tak do usra…..śmierci. lepiej pomyślcie o pracy żeby była. Żeby lekarze zaczęli leczyć. Szpitale covidowe. Inni chorzy nie mogą się dostać.

 6. 4
  5

  Po co wam ludzie więcej punktów szczepień skoro to samo zło? Przecież to jest hak z wyborami….ja nie głosowałem na nich a wygrali! Zawsze będzie w dupach źle. Zagraniczni przewoźnicy reklamują loty bo już jest szczepionka i nikt tego jakoś nie komentuje. Nie to nie Twój wybór i po co polemizować. Do zobaczenia w punktach szczepień. Pozdrawiam.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick