Gala KSW 47: The X-Warriors na żywo w sieci PROMAX!

0
Najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski, mistrz olimpijski Szymon Kołecki, mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries i pogromca Mameda Khalidova Tomasz Narkun to największe, ale nie jedyne gwiazdy gali KSW 47: The X-Warriors, która odbędzie się 23 marca w Atlas Arenie o godz. 19.00. Jeśli nie będziesz mógł jej obejrzeć z trybun, nic straconego. Transmisja na żywo będzie dostępna dla abonentów sieci PROAMX!

Gala KSW 47: The X-Warriors to jedno z najważniejszych wydarzeń sportów walki w naszym kraju w tym roku. Wystarczy wymienić takie nazwiska, jak Pudzianowski, Kołecki, Narkun czy De Fries. A to tylko część zawodników, którzy wystąpią 23 marca w Atlas Arenie.

W walce wieczoru staną na przeciwko siebie Mariusz Pudzianowski zwany najsilniejszym człowiekiem na ziemi oraz debiutujący w KSW Szymon Kołecki, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów.

Phil de Fries – mistrz KSW wagi ciężki zmierzy się natomiast z mistrzem kategorii półciężkiej Tomaszem Narkunem, który był na ustach wszystkich po zwycięstwie nad Mamedem Khalidovem. Stawką tego pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej, którego będzie bronił Anglik.

Nie zabraknie także ulubieńca publiczności Borysa Mańkowskiego, który zmierzy się z Normanem Parkiem. W walce, która powinna zapewnić olbrzymie emocje, Marcin Wrzosek podejmie Krzysztofa Klaczka. W wadze ciężkiej były mistrz Fernando Rodrigues Jr. przywita w klatce KSW złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich z Pekinu, Satoshiego Ishiego. Trzecim medalistą olimpijskim w karcie walk będzie Damian Janikowski (zapaśnik i gracz futbolu amerykańskiego), który skrzyżuje rękawice z Aleksandarem Iliciem. Przed własną publicznością zawalczy Karolina Owczarz, która zmierzy się z Martą Chojnoską. W jednym z dwóch strać otwierających galę KSW 47 dojdzie do walki stójkowicza Macieja Kazieczki z parterowcem Bartłomiejem Koperą. Do klatki wejdzie też łodzianin Dawid Gralka, a jego przeciwnikiem będzie Paweł Polityło.

Wszystkie pary KSW 47: The X-Warriors:
Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Norman Parke
Fernando Rodrigues Jr. – Satoshi Ishii
Damian Janikowski – Aleksandar Ilić
Marcin Wrzosek – Krzysztof Klaczek
Karolina Owczarz – Marta Chojnoska
Maciej Kazieczko – Bartłomiej Kopera
Dawid Gralka – Paweł Polityło

Galę mieszanych sztuk walki będzie można oglądać w jakości HD w sieci PROMAX w usłudze PPV na kanale 500. Usługa dostępna będzie wyłącznie dla Abonentów posiadających aktywny dekoder HD lub moduł CAM. Zamawiając dostęp do KSW 47 poprzez usługę ePROMAX zapłacimy 39 zł brutto, a robiąc to osobiście lub telefonicznie – 45 zł.

Regulamin oraz cennik usługi: PPV – KSW 47 dostępny jest na stronie PROMAX-u

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick