DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Gabi i Krystian w The Voice Kids. Posłuchaj ich występów!

W sobotnich przesłuchaniach do programu The Voice Kids emitowanego w TVP 2 wystąpiło dwóch mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego: Gabrysia Grzyb i Krystian Koronka. Ich śpiew skradł serca nie tylko widowni, ale także jurorów, którzy nie pozostali obojętni na ich głosy.

Gabrysia zaśpiewała utwór „Nie wierz mi, nie ufaj mi” z repertuaru Anny Jantar. Kiedy młoda wokalistka rozpoczęła śpiewać refren, jako pierwsi czerwony przycisk nacisnęli Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, którzy odwrócili się niemal równocześnie. W ostatniej chwili, jakby wyczekując na ostatni akord, to samo zrobiła Cleo.

Krystian Koronka zaprezentował swoją wersję piosenki „Mama” autorstwa Jonasa Blue ft. William Singe. Energetyczne dźwięki dość szybko zwróciły uwagę Cleo, która na stojąco wcisnęła przycisk obracający jej fotel. Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski nie zdecydowali się na to, choć ich taniec na siedząco pozwalał myśleć, że im także podobało się wykonanie mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego.

Gabrysia wybrała drużynę Tomsona i Barona, a Krystian trafił do team’u Cleo.

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • Z
  Zofia

  poniedziałek, 28 stycznia, 2019

  Gratulacje. Pięknie

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  poniedziałek, 28 stycznia, 2019

  Od pierwszej nutki wiedzialam ze to piosenka z repertuaru Ani Jantar poniewaz jest moją ulubioną piosenkarką od dziecka. Jej cieply glos jest niepodrabialny. I malo kto umie pieknie zaspieqac Ani piosenki. Gabrysia wielki szacun -wiadomo glos inny ale dalas rade plakalam jak bóbr. Spiewaj piosenki z polskiwgo reperuaru bo mamy ich tysiące i są piekne.. Melodyczne i kazda ma sensowną tresc i przekaz. Dasz rade , trzymam kciuki . Krystian tez jestes wielki -pokonajcie wszystkich.

  Odpowiedz
 • O
  ostrowianka

  wtorek, 29 stycznia, 2019

  Gabi przepięknie liczę na finał i ta piosenka boska 😉 trzymam kciuki i kibicuję

  Odpowiedz
 • HK
  Hermenegilda Kociubińska

  wtorek, 29 stycznia, 2019

  To Gabi Grzyb czy Gabrysia Grzyb?

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz