Funkcjonariusz Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu wypadł z okna w środku nocy

0
źródło: screen z Google Maps
37-letni funkcjonariusz Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu wypadł z okna w nocy z poniedziałku na wtorek. Trafił do szpitala, a na miejsce przyjechała policja. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Zaraz po wypadnięciu funkcjonariusza z okna na czwartym piętrze, wezwano pogotowie ratunkowe i policję. 37-letni mężczyzna pracujący w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu został przewieziony do tamtejszego szpitala, a mundurowi rozpoczęli wyjaśnianie tej sprawy.

– Jeszcze w nocy przeprowadziliśmy oględziny. Przesłuchaliśmy też pierwszych świadków. Ustalamy okoliczności i przebieg tego zdarzenia. Przesłuchujemy też kolejnych świadków, sprawdzamy, czy monitoring objął to miejsce i jest zapis wideo – mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Zebrany materiał zostanie przekazany do prokuratury.

Nocne wydarzenia nie zakłóciły planu działania tej instytucji. – Ośrodek szkolenia funkcjonuje zgodnie z planem. Szkolenie normalnie się odbywa – wyjaśnia mjr Ewa Saganowska, rzecznik prasowy COSSW w Kaliszu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick