FitMotywator – odcinek II

0

Choć zima na razie nie odpuszcza, wielu z nas odlicza już dni do wiosny. Wielu też – myśląc o tym, że już niedługo można będzie zrzucić futra, puchy i kożuchy – bierze się do pracy nad sylwetką i samopoczuciem, by w wiosnę wejść z fasonem. Marzena, Ania i Daniel, uczestnicy projektu FitMotywator, maja ułatwione zadanie. W zmianie na lepsze, zdrowsze i smuklejsze pomaga im sztab specjalistów.

W drugim odcinku programu pokażemy Państwu spotkanie całej trójki z dietetyczką, która wypytała Anię, Marzena i Daniela o dotychczasowy styl odżywiania, wytknęła błędy i opracowała nowy plan żywieniowy dla każdego z osobna.

Z kolei odpowiedzialni za część treningową projektu Mateusz i Marcel na początek wymęczyli, poważyli i wymierzyli, by pokazać nagą prawdę o kondycji naszych podopiecznych.

Uczestnicy są już także po kilku zabiegach w gabinecie dermatologii estetycznej, bo – jak mówi doktor Izabella Łajs – do zrobienia jest sporo.

Oprócz obserwacji postępów w każdej z kolejnych odsłon programu FitMotywator postaramy się przybliżyć nieco sylwetki bohaterów programu.

 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick