Fitmotywator 3: Znamy pierwsze opinie jurorów! [WIDEO]

0
Gratulacje dla wszystkich, którzy dziś stawili się na castingu do trzeciej edycji programu Telewizji Proart "Fitmotywator". Jurorzy poświęcili każdemu czas i próbowali jak najwięcej dowiedzieć się o potencjalnych uczestnikach tej lifestylowej produkcji. Niektóre rozmowy były trudne, bo kandydaci musieli opowiedzieć o swoich kompleksach czy problemach zdrowotnych, inne przesłuchania pełne były śmiechu do łez. Co przyniósł casting? Kogo zobaczymy w trzeciej edycji programu?

To było ciężkie popołudnie, pełne emocji i stresu. Dla wszystkich – uczestników castingu ale i jurorów, którzy musieli być czasem bezlitośni, w wielu przypadkach bardzo dociekliwi, a już na pewno w każdych okolicznościach pełni empatii i pozytywnego nastawienia. – Uczestnicy tegoroczni są bardzo świadomi i wiedzą czego chcą. Wiele osób ma wsparcie swoich najbliższych i jest gotowych zmieniać swoje życie – co najważniejsze – bardzo świadomie. Z każdą edycją programu także i my, jurorzy, dojrzewamy, wiemy o co pytać, jak sprawdzać kto mówi prawdę o swoim życiu, jesteśmy wyczuleni na wiele sygnałów – powiedziała przewodnicząca jury Anna Kobielska-Okrój po spotkaniu ze wszystkimi obecnymi na castingu.

Już po castingu jurorzy zaciekle dyskutowali kogo wybrać spośród grona przesłuchanych osób. Cztery osoby otrzymają możliwość udziału w programie, w jego trakcie odpadnie tak zwane “najsłabsze ogniowo”. W finale spotka się troje uczestników. Kim oni będą? Jurorzy decyzję już podjęli, ale my poznamy ją tak naprawdę dopiero w pierwszym odcinku programu na antenie Telewizji Proart HD. Premiera zaplanowana jest na 8. lutego. W załączonym materiale filmowym zdradzają nam czym kierowali się przy wyborze. Kryteria dla każdego jurora były inne.

A co tak naprawdę zyskają uczestnicy programu? Partnerzy projektu kompleksowo zadbają o cały styl życia każdej osoby. Uczestnicy programu codziennie będą otrzymywać catering dietetyczny od Projekt Pudełko opracowany dla każdej osoby indywidualnie, z kolei ekipa NEW-REH będzie pracowała nad sylwetkami osób. Treningi będą zaplanowane na pięć dni w tygodniu pod okiem trenerów personalnych i fizjoterapeutów. O ostateczny wygląd zadba dr Izabella Łajs z Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, która będzie usuwała wizualne mankamenty z ciał uczestników.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick