Fit Motywator – trening otwarty [zaproszenie]

0
Dagmara, Ewelina, Robert i Wojtek. Tym razem, decyzją jurorów, aż cztery osoby walczyć będą o zdrowie i piękny wygląd w drugiej edycji programu Fit Motywator. Po kilku tygodniach to widzowie - razem ze specjalistami - zdecydują, kto odpadnie, a kto będzie korzystać z diety pudełkowej, personalnych treningów i zabiegów kosmetologicznych do końca projektu. Póki co – machina ruszyła. Łatwo nie jest. Proszę zresztą zobaczyć.

Cała czwórka po raz pierwszy spotkała się na kanapach u doktor Izabelli Łajs. Wszyscy zadowoleni z pierwszego sukcesu, pozytywnie nastawieni i wciąż trochę oszołomieni.

A uśmiech i pozytywne myślenie się przyda, bo doktor Izabella Łajs zaczęła z grubej rury…. W ruch od razu poszły igły, a Ewelinę na powitanie potraktowano laserem frakcyjnym.

Wszystkie cztery zabiegi wyglądały na niezbyt przyjemne, więc reakcja uczestników była wręcz zaskakująca. Pokłuci i przypieczeni dziś całą czwórką uczestnicy stawili się na piaskach na wspólny integracyjny trening. Mateusz i Marcel sprawdzili możliwości swoich podopiecznych. A trenerzy, co widać po pomiarach i testach, pracy też będą mieli sporo.

Odmłodzimy. Trzy miesiące to dużo czasu, zwłaszcza, jeśli przemiana jest tak kompleksowa. Uczestnicy fit motywatora ponownie spotkają się na piaskach w najbliższą sobotę o 9.00, jesli ktoś chce im towarzyszyc, trenerzy zapraszają na wspólny trening.

W sobotę 23 września zapraszamy wszystkich chętnych na wspólny trening wraz z uczestnikami programu TV Proart Fit Motywator oraz trenerami NEW-REH na Piaski Szczygliczka o godz. 9.00. Zbiórka przy restauracji Plażowa – obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick