Fit Motywator nabiera rozpędu!

0

Trening funkcjonalny, zdrowe odżywianie, zabiegi kosmetologiczne – tak będą wyglądały kolejne trzy miesiące trzech uczestników programu Fit Motywator w Telewizji Proart. Casting dla osób, które chcą zmienić swoje życie rozpoczął się w piątkowe popołudnie. Jury czeka niełatwe zadanie, zapewniamy, że ciekawych ludzi nie zabrakło.

Każda osoba, która zgłosiła się na casting, przechodzi test analizy składu ciała, który przeprowadza fizjoterapeuta Marcel Stasierski. Następnie czeka ją rozmowa z jury (Anna Okrój – Telewizja Proart, dr Izabella Łajs – kosmetolog, Mateusz Zwierz – trener personalny, Bartosz Garczarek – catering dietetyczny). Niewykluczone, że kandydat będzie musiał wykonać też zadanie specjalne.

Wszystko podgląda psychoterapeutka Katarzyna Razik, która stara się rozszyfrować mentalność fit-kandydatów.

Przez trzy miesiące uczestnicy nie będą musieli martwić się o codzienne posiłki. Najpierw odpowiednio skomponuje je dietetyk, a potem przygotuje i dostarczy firma cateringowa.

O aktywność fizyczną, a więc regularne treningi i w razie potrzeby rehabilitację zadbają trenerzy personalni i fizjoterapeuci, którzy każdemu z trojga uczestników zaproponują indywidualny program zmian.

Do tego wszystkiego dojdą specjalistyczne zabiegi z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej, które pozwolą powalczyć zarówno ze zmarszczkami i wiotką skórą, jak i innymi mankamentami twarzy i ciała.

Pierwszy odcinek już 20 stycznia.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick