Fit Motywator. Kto odpadnie, a kto zostanie?

8
Niespełna miesiąc temu postanowili, że zmienią swoje życie i... przyszli na casting. Teraz zdrowo się odżywiają, codziennie chodzą na treningi i dzięki zabiegom kosmetologicznym próbują pozbyć się mankamentów urody. Mowa o Ani, Patrycji, Wiktorii i Przemku, uczestnikach trzeciej edycji programu Fit Motywator. Kto zostanie w programie przez całe trzy miesiące, a kto odpadnie? O tym już niedługo zadecydują jurorzy, ale państwo mogą im pomóc w podjęciu decyzji. Wystarczy zagłosować.

Ania, Patrycja, Wiktoria i Przemek. Kto zostanie w Fit Motywatorze do końca, a kto odpadnie? Ostateczna decyzja należy do jurorów, ale mogą im państwo pomóc w podjęciu tej decyzji, wskazując swojego faworyta w zamieszczonej na portalu sondzie. Głosować można codziennie. Sonda będzie aktywna do 7. marca do północy…  Wasz głos to dodatkowa motywacja dla całej czwórki, głosujcie!

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Ja mam nadzieję że do końca zostanie Przemek.Ma czwórkę pięknych słodkich dzieci,musi to zrobić dla nich.
    Dajmy mu szansę…

  2. Patrycja to mama dwóch wspaniałych dziewczynek, jest troskliwa, opiekuńcza, życzliwa i bezinteresowna, oraz skłonna do pomagania innym.
    Życzymy jej powodzenia!

  3. Patrycja to mama dwóch wspaniałych dziewczynek, jest troskliwa, opiekuńcza, życzliwa i bezinteresowna, oraz skłonna do pomagania innym.
    Powodzenia!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick