Fit Motywator. Kto odpadnie, a kto zostanie?

8
Niespełna miesiąc temu postanowili, że zmienią swoje życie i... przyszli na casting. Teraz zdrowo się odżywiają, codziennie chodzą na treningi i dzięki zabiegom kosmetologicznym próbują pozbyć się mankamentów urody. Mowa o Ani, Patrycji, Wiktorii i Przemku, uczestnikach trzeciej edycji programu Fit Motywator. Kto zostanie w programie przez całe trzy miesiące, a kto odpadnie? O tym już niedługo zadecydują jurorzy, ale państwo mogą im pomóc w podjęciu decyzji. Wystarczy zagłosować.

Ania, Patrycja, Wiktoria i Przemek. Kto zostanie w Fit Motywatorze do końca, a kto odpadnie? Ostateczna decyzja należy do jurorów, ale mogą im państwo pomóc w podjęciu tej decyzji, wskazując swojego faworyta w zamieszczonej na portalu sondzie. Głosować można codziennie. Sonda będzie aktywna do 7. marca do północy…  Wasz głos to dodatkowa motywacja dla całej czwórki, głosujcie!

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

 1. 6
  1

  Ja mam nadzieję że do końca zostanie Przemek.Ma czwórkę pięknych słodkich dzieci,musi to zrobić dla nich.
  Dajmy mu szansę…

 2. 2
  2

  Patrycja to mama dwóch wspaniałych dziewczynek, jest troskliwa, opiekuńcza, życzliwa i bezinteresowna, oraz skłonna do pomagania innym.
  Życzymy jej powodzenia!

 3. Patrycja to mama dwóch wspaniałych dziewczynek, jest troskliwa, opiekuńcza, życzliwa i bezinteresowna, oraz skłonna do pomagania innym.
  Powodzenia!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick