DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Firma COM40 przekazała pół miliona na zakup respiratorów

– W ostatnich dniach poprawił się stan zaopatrzenia szpitala w środki ochrony osobistej. W niedzielę do lecznicy dotarła pierwsza partia kombinezonów, masek, gogli i butów. To transport z Państwowej Agencji Rezerw Materiałowych, ale szpital stara się pozyskiwać dodatkowe środki tego typu także na własną rękę, co również się udaje. Na razie mamy zabezpieczenie na co najmniej tydzień. Nie zatrzymujemy się, bo szczyt zachorowań przed nami – poinformował Dariusz Bierła, dyrektor ostrowskiego szpitala podczas konferencji prasowej.

CZYTAJ: Firma COM40 przekazała pół miliona na zakup respiratorów

Pieniądze płyną nie tylko od władz samorządowych i od wojewody wielkopolskiego, ale także od osób prywatnych, którym nie jest obojętny los osób, które w przyszłości mogą zostać zakażone. – W poniedziałek firma Com40 zadeklarowała przekazanie 500 tys. zł na zakup ośmiu nowoczesnych respiratorów – powiedział Dariusz Bierła. Jak podkreślił dyrektor ostrowskiego szpitala, zarządzana przez niego placówka jest na liście szpitali, które mają być w podwyższonej gotowości i musi być przygotowana do przyjęcia pacjentów chorych na COVID-19. W tej chwili nie wiadomo, czy i kiedy będzie potrzeba przyjęcia osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Zobacz pełen zapis konferencji prasowej

https://youtu.be/9gpIawtZo8o

Napisz do autora

Komentarze (7)
 • K
  kiedystamrobilem

  wtorek, 17 marca, 2020

  bravo stary…:)

  Odpowiedz
 • M
  Mietek

  wtorek, 17 marca, 2020

  Piękny gest, doceniam to bardzo,bo przedsiębiorca wie,że i tak dotkną go straty.Bravo

  Odpowiedz
 • M
  myślący

  wtorek, 17 marca, 2020

  Pytanie czy da się je teraz w ogóle kupić, a jeśli tak to ciekawi mnie marża producenta w dobie takiego zapotrzebowania. 😉

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  wtorek, 17 marca, 2020

  Brawo!!!!

  Odpowiedz
 • duch święty

  wtorek, 17 marca, 2020

  Dobry Bóg czuwał, że rzutem na taśmę udało się przekazać 2 000 000 000 złotych z budżetu państwa na TVPIS żeby PAD mógł kontynuować marsz po reelekcje.

  Odpowiedz
 • M
  Miecio

  środa, 18 marca, 2020

  Tak cenne działania osób czy firm pozwolą na dofinansowanie z budżetu państwa Komisji Smoleńskiej a może jeszcze dziennika TVP czy zatrudnić nowych pociotków.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz