Finał Miss Polonia: Ruszyło głosowanie! Ola z Raszkowa wśród finalistek

0
Fot. raszkow.pl
Aleksandra Mróz pochodząca z Raszkowa znalazła się w ścisłym finale konkursu Miss Polonia. Już wiemy, że wielki finał odbędzie się 8 marca, a głosowanie na tytuł Miss Publiczności ruszyło! Na Olę można oddawać głosy wysyłając SMS o treści MISSPOLONIA.16 na numer 73601.

Już 8 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi poznamy zwyciężczynię kolejnego finału konkursu Miss Polonia. Tym razem mamy powody do dumy, bo wśród 20 kandydatek, które dostały się do ścisłej czołówki jest Aleksandra Mróz pochodząca z Raszkowa w powiecie ostrowskim!

Ola ma 21 lat i jest studentką Akademii Kaliskiej na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalność Zdrowie Publiczne. Wraz z rodziną mieszka w Raszkowie. Swoje pochodzenie wielokrotnie podkreślała podczas materiałów promocyjnych konkursu Miss Polonia. Wzięła także udział w filmie promującym Gminę Raszków. Decyzję o udziale w konkursie Miss Polonia podjęła spontanicznie, a do walki z innymi kobietami w kraju stanęła, by zyskać pewność siebie i przeżyć przygodę.

Ola ma też otwarte serce na ludzką krzywdę. Wzięła udział w charytatywnym koncercie na rzecz Grzegorza Kurczaby, 17-latka z miejscowości Moszczanka, która sąsiaduje z jej Raszkowem. Koncert możecie obejrzeć na stronie Telewizji Proart >> TUTAJ<<

Na Olę można już oddawać głosy. Jeśli zdobędzie ich najwięcej, otrzyma tytuł Miss Publiczności. Wystarczy wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.16 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS).

Głosowanie trwa do 8 marca!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick