Filip Chajzer siedzi na koniu tyłem, a kosmetyki warte 20 tys. zł trafiają do Domu Chłopaków z Broniszewic [WIDEO]

3
Fot. fanpage Filipa Chajzera
Znany prezenter telewizyjny znów zaskoczył i... pomógł niepełnosprawnym podopiecznym sióstr Dominikanek z Broniszewic. Tym razem wcielił się w rolę słynnego Mustafy z reklam pewnej marki kosmetyków dla mężczyzn, który siedział na koniu tyłem. Dzięki temu do ośrodka trafiły produkty o wartości 20 000 zł.

Dziennikarz Filip Chajzer został zaproszony do challenge’u przez jedną z zagranicznych marek kosmetyków dla mężczyzn i przyjął wyzwanie. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie wykorzystał tej okazji do pomocy potrzebującym. W tym przypadku są to podopieczni sióstr Dominikanek z Domu Chłopaków w Broniszewicach. Początkowe założenie było takie, że jeśli prezenter usiądzie na białym koniu tyłem, firma przekaże wybranemu przez niego ośrodkowi produkty o wartości 10 000 zł. – Pomyślałem sobie, nie! Podbijam stawkę. Przejadę na koniu 200 m tyłem, koń nie będzie prowadzony przez nikogo i wtedy Old Spice przekazuje produkty o wartości 20 000 zł dla Domu Chłopaków w Broniszewicach – powiedział Chajzer w nagraniu.

Jak powiedział, tak zrobił. Efekt? „Beng! Nie dość, że siedzę na klejnocie (w sumie trzech) tyłem, to przejechałem tak 200 metrów, a to oznacza, że do Domu Chłopaków w Broniszewicach trafiają produkty od Old Spice Polska za 20 000 PLN” – napisał na swoim fanpage’u.

Chajzer w ten sposób odtworzył znaną reklamę marki, w której aktor zasiadł na koniu tyłem, prezentując produkty kosmetyczne. Na odpowiedź sióstr Dominikanek nie trzeba było długo czekać. „Zwycięstwo!!!! Szalenie kochanemu Filipowi Chajzerowi szalenie mocno dziękujemy za serce dla Chłopaków z Broniszewic” – czytamy na fanpage’u.

Zobaczcie, jak w roli Mustafy prezentował się dziennikarz, który przy okazji zrobił niezłe show!

Siedzę na koniu tyłem. Jadę nawet. Czas na CHALLANGE Old Spice 🔥🔥🔥

Opublikowany przez Filip Chajzer Czwartek, 28 lutego 2019

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick