Festyn Rodzinny już w niedzielę. Sprawdź, co będzie się działo

2
Niedziela, 15 maja, Park Miejski w Ostrowie Wielkopolskim. To data i miejsce tegorocznej edycji Festynu Rodzinnego. Organizatorami wydarzenia są członkowie Stowarzyszenia Konferencji św. Wincentego A`Paulo. Wśród przygotowanych atrakcji będą gry i zabawy dla całych rodzin oraz konkurs psich piękności.

Festyn Rodzinny to już tradycja. W tym roku odbędzie się po raz 30. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji. – Będzą m.in. Diecezjalny Przegląd Scholek o Puchar Biskupa Diecezji Kaliskiej, Konkurs Wiedzy pt. „Wybitne osobowości Ostrowa Wielkopolskiego”, a także Mecz Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej – mówi Irena Dutkowska ze Stowarzyszenia Konferencji św. Wincentego a Paulo.

Z koeli o 16.00 na stadionie miejskim odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Oldboys KS Ostrovia 1909. Na terenach parku odbędą się również pokazy sprzętu strażackiego i policyjnego, konkurs psich piękności oraz występy młodych wokalistów. Swoje stoisko będą miały również członkinie Ostrowskiej Rady Kobiet.

Festyn Rodzinny wystartuje o 13.00. Oficjalne otwarcie odbędzie się na deskach ostrowskiego amfiteatru. Organizatorzy do wspólnej zabawy zapraszają także uchodźców z Ukrainy, którzy w Ostrowie znaleźli schronienie przed wojną.

materiały organizatora
redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick