DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Festiwal Wszystko jest poezją coraz bliżej. Zobacz, co zaplanowano!

Już 28 września w Ostrowie Wielkopolskim wystartuje 31. Festiwal „Wszystko jest poezją”. 

Fot. materiały organizatora

Festiwal rozpocznie się już 28 września (czwartek). O godzinie 19.00 w Galerii PIK odbędzie się wernisaż wystawy Gabrieli Ochalik „Ranny ptaszek”. Następnego dnia, 29 września (piątek) zaplanowano koncert Darii ze Śląska. Artystka zaśpiewa na dużej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury o godzinie 19.00. Bilety na koncert są do nabycia w kasie OCK.

To nie koniec, bo na weekend zaplanowano coś dla fanów Zbigniewa Wodeckiego. W sobotę o godzinie 19.00 w 3mk Arena Ostrów odbędzie się koncert Wodecki Twist. Sweet 90′. Bilety do nabycia w kasie OCK lub na stronie biletserwis.pl

1 października (niedziela) upłynie pod znakiem poezji. O godzinie 17.00 w Forum Synagoga odbędzie się promocja tomiku autorstwa Oli Kiełb. Zaplanowano także rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu poetyckiego Struna Orficka. Na sam koniec zaplanowano koncert. Bilety do zakupienia w Forum Synagoga.

Ostatnie dzień Festiwalu „Wszystko jest poezją” to 2 października (poniedziałek). O godzinie 19.00 na dużej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury odbędzie się spektakl Magdy Umer oraz Mumio „Przybora na 102”. Bilety do nabycia w kasie OCK.

Festiwal „Wszystko jest poezją” trwa w Ostrowie nieprzerwanie od 1992 roku. Co roku w mieście pojawiają się najwspanialsi twórcy i wykonawcy poezji. 

Fot. materiały organizatora

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz