Festiwal Smaków w Ostrowie! MAMY ZAPROSZENIA!

0
Już 30 marca 2019 roku kolejny raz odbędzie się Festiwal Smaków! W godzinach 12-14 w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowych będzie można odbyć degustację smakołyków kuchni polskiej i orientalnej z wykorzystaniem grzybów ERYNGII i SHII-TAKE. Mamy dla Was zaproszenia na to wydarzenie. Zgarnie je pięć pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Jajko, karp czy dziczyzna – to motywy przewodnie poprzednich Ostrowskich Festiwali Smaków. Impreza, która doskonale wpisała się nie tylko w rynek edukacyjny, ale i kulinarny powiatu ostrowskiego.

Motywem przewodnim tegorocznego festiwalu są grzyby Eryngii i Shii-take. Oba rodzaje grzybów są produkowane w jednej z firm powiatu ostrowskiego, która w tym roku jest głównym partnerem festiwalu.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Która edycja Festiwalu Smaków odbędzie się w tym roku?

Podwójne zaproszenia zdobędzie pięć pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Festiwal Smaków. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 28 marca do godz. 8.00. Zwycięzców ogłosimy tego samego dnia!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick