Fajerwerki z lotu ptaka. Tak się kończyły majOSTaszki 2019

12
Nasz Czytelnik Maciej Szronik sfilmował ostatnie minuty tegorocznych majOSTaszków z lotu ptaka. Pokaz fajerwerków tradycyjnie zrobił spore wrażenie na uczestnikach. Jeszcze lepiej wyglądał z lotu ptaka. Jak prezentował się na tle atrakcji dostępnych podczas festynu na Piaskach? Zobaczcie materiał wideo!
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

 1. a propos”lotu ptaka” .. trzeba być totalnym kretynem,żeby w samym środku sezonu lęgowego ptaków, na terenie leśnym urządzać fajerwerki ku uciesze plebsu i gawiedzi..Czy ktoś z Państwa redakcji wykaże się odwagą i zapyta panią prezydent – jak to się ma do” ekologicznego miasta” Ostrowa ( bo tym się władze lubią chwalić)…..

  • Prawda Anonim. W głowie się nie mieści jak można w środku sezonu lęgowego ptaków, dzika zwierzyna robić sobie pokazy fajerwerków. Ale co najważniejsze są wrażenia zakończenie z hukiem niż los tych ptaków zwierząt. Może ktoś z rady miasta wypowie się na ten temat. Większość miast w sylwestra nawet rezygnowało z pokazów a tu takie coś. Szaleństwo jakich mało.

 2. Chyba to nie powód do dumy p. redaktorze:( Na mnie wrażenie negatywne robi brak poszanowania dla zwierząt i narażanie ich na stres, lęki i zakłócanie ich spokoju w ich naturalnym środowisku. Ileż razy pojawiało się tu hasło: „zwierzęta też czują”… „adoptuj psa, kota itp.”- czyli przyczyń się do poprawy ich warunków życia… ; a przy okazji festynu robi się im piekło:( Jak widać hasło pozostaje tylko hasłem… A kto ma edukować ludzi i dawać przykład właściwych zachowań i postaw wobec zwierząt?-własnie portale takie jak ten, wladze miast – w myśl powiedzenia „przykład idzie z góry”… Niestety – poklask ważniejszy …

 3. Czy portal nie czytał opinii o tych prymitywnych atrakcjach z tymi petardami od Carycy i chce przynajmniej mnie jeszcze bardziej zdenerwować?

 4. już przestańcie z tymi pieskami i kotkami…
  bez przesady że 2 razy w roku nie można puścić fajerwerków.
  Pies sąsiada szczeka cały rok.. i co?? jakoś to trzeba znieść.

  • Dobrzy ludzie kochają zwierzęta:)…. może kotki u sąsiada też szczekają? Jak pies szczeka cały rok, to w nastepnym już nie będzie:)

  • DO ELKA. To nie chodzi głownie o pieski czy kotki. Chodzi o ptaki mają teraz okres lęgowy, młode się wykluwają o dziką zwierzynę w lesie. Pomyśl trochę.

 5. Bardzo proszę kupić sobie zwierzątko i zobaczyć co się z nim dzieje podczas takich fajerwerków 😠 nawet dwa razy w roku 😭

 6. A jak psy ujadaja w blokach, koty laza po maskach samochodow to jest ok? A tutaj wielkie larum bo fajerwerki odpalili i ptaszka czy pieska wystraszyli.

 7. jaki sens tak naprawdę miały te fajerwerki – by zadowolić prymitywne gusta gawiedzi – czy to jest elektorat naszej szanownej Pani BK???

 8. albo spytam inaczej – czy na prymitywna gawiedź zachwycająca się fajerwerkami, to jest elektorat , na którym najbardziej pani BK zależy? Jeśli tak – to przykre…

 9. Proponuję zapomnieć o czymś takim jak fajerwerki. Cisza, spokój, mniejsze koszty. A może jako mieszkańcy wypowiedzmy się czy fajerwerki mają być, z jakich okazji i kiedy oraz w jakich miejscach?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick