DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Energiczny klip do "Słuchawek" przedpremierowo!

Gdy rozpoczynała się współpraca zespołu Big Cyc z grupą Piersi było pewne, że z tej mieszkanki iście wybuchowej musi powstać coś oryginalnego. Singiel „Słuchawki” to typowy, letni, rockowy numer. – Piosenka mówi o tym, że muzyka zwycięży wszelkie przeciwności, łączy ludzi, jest takim pozytywnym elementem życia, który powoduje, że serce rośnie – mówi o singlu Skiba, wokalista zespołu Big Cyc.

Do klipu za scenerię posłużył ostrowski rynek. Jeszcze w ubiegłym roku mieszkańcy miasta mogli uczestniczyć w produkcji, która wywołała niemałe zamieszanie. – Bardzo malownicze miasteczko, fajny ryneczek, idealny dach, z którego widzimy całe miasto. Bardzo nam się podoba – mówił podczas kręcenia klipu Dariusz Szermanowicz z „Grupy 13”, reżyser teledysku.

Realizację klipu wsparło miasto Ostrów Wielkopolski i grupa „RockRevolution”. W telewizji Proart klip pojawi się przedpremierowo, dlatego warto oglądać i wyczekiwać na pojawienie się teledysku między programami. W krótkim materiale video do oglądania zaprasza Jacek „Dżej Dżej” Jędrzejak – frontman grupy Big Cyc. W materiale także FRAGMENTY klipu.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz