Energiczny klip do "Słuchawek" przedpremierowo!

0

Big Cyc i Piersi - duet tych dwóch charyzmatycznych zespołów to mieszanka pozytywnej energii i entuzjastycznych rytmów, które swoje ujście znalazły w teledysku do sngla "Słuchawki". Już za kilka dni oficjalna premiera klipu nakręconego w Ostrowie Wielkopolskim, a w telewizji Proart materiał pojawi się przedpremierowo.

Gdy rozpoczynała się współpraca zespołu Big Cyc z grupą Piersi było pewne, że z tej mieszkanki iście wybuchowej musi powstać coś oryginalnego. Singiel „Słuchawki” to typowy, letni, rockowy numer. – Piosenka mówi o tym, że muzyka zwycięży wszelkie przeciwności, łączy ludzi, jest takim pozytywnym elementem życia, który powoduje, że serce rośnie – mówi o singlu Skiba, wokalista zespołu Big Cyc.

Do klipu za scenerię posłużył ostrowski rynek. Jeszcze w ubiegłym roku mieszkańcy miasta mogli uczestniczyć w produkcji, która wywołała niemałe zamieszanie. – Bardzo malownicze miasteczko, fajny ryneczek, idealny dach, z którego widzimy całe miasto. Bardzo nam się podoba – mówił podczas kręcenia klipu Dariusz Szermanowicz z „Grupy 13”, reżyser teledysku.

Realizację klipu wsparło miasto Ostrów Wielkopolski i grupa „RockRevolution”. W telewizji Proart klip pojawi się przedpremierowo, dlatego warto oglądać i wyczekiwać na pojawienie się teledysku między programami. W krótkim materiale video do oglądania zaprasza Jacek „Dżej Dżej” Jędrzejak – frontman grupy Big Cyc. W materiale także FRAGMENTY klipu.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick