DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Komentarze (44)
 • A
  Alterego

  wtorek, 2 lipca, 2019

  No i koleś od hazardu Chlebowski wykończył historię Ostrowskiego zakładu taboru kolejowego

  Odpowiedz
 • ZNC
  Zwolennik niskich cen

  wtorek, 2 lipca, 2019

  Moze wkoncu. Postawia na tym terenie auchan ktory juz zabiegal o ten teren

  Odpowiedz
 • PZN
  Pener z Nowotki

  wtorek, 2 lipca, 2019

  Jeśli w firmie pojawiają się głowy to pozamiatane. Horror a nie upadłość

  Odpowiedz
 • O
  Ostrowianin

  wtorek, 2 lipca, 2019

  Jest mnóstwo ofert pracy na rynku…. widocznie czas na zmiany !

  Odpowiedz
 • M
  Mądry

  środa, 3 lipca, 2019

  a niech wreszcie to wyburzą do końca

  Odpowiedz
 • H
  Hazardzista

  środa, 3 lipca, 2019

  Ponoć Chińczycy których przywiozła Caryca do Ostrowa będą z Chlebowskim chcieli wybudować na tym miejscu drugie Las Vegas.

  Odpowiedz
 • Ś
  śpioch

  środa, 3 lipca, 2019

  Czy to jest połączone z kuźnią? Jak tak to niech upada, przynajmniej nie będę musiał słuchać tej nawalanki w środku nocy niosącej się przez pół miasta.

  Odpowiedz
 • K
  Kinga

  środa, 3 lipca, 2019

  A co zrobiły nasze władze poza pinset Plus ? Był Prezydent Andrzej Duda -czy odniósł się do tego problemu ? – poza bleblaniem wyborczym ! Zaproponował coś dla miasta i Zakładu ? Typowe pisowskie gadanie – efektu z wizyty nie było żadnego , a rządzą 4 lata ! ważniejsze dawanie wszystkim kasę za głosy wyborcze nawet bardzo bogatym ! To ważniejsze – A nie rozwiązywanie problemów ! ! !

  Odpowiedz
 • E
  Elzbieta

  środa, 3 lipca, 2019

  To nie Chlebowski – to właściciele. Oni decydują o firmie ! A do tego Władza – która może zadziałać w takich sytuacjach . PIS rządzi 4 lata i jak pomógł rozwiązać problem ? Był Prezydent – czy odniósł się do spraw lokalnych ? – nie – tylko trzaskal dziobem – kampania wyborcza PiS wazniejsza

  Odpowiedz
 • F
  Francuz

  środa, 3 lipca, 2019

  Do Krzysztof
  Tak krzyczysz na obecny rząd a poprzedni coś zrobił w tym temacie?

  Odpowiedz
 • N
  Nicki

  środa, 3 lipca, 2019

  A co na to wszystko powie długoletni związkowiec Grzegorz Majchrzak? W poprzednim materiale pokazywanym w tv tłumaczył Prezesa. A kto pamięta zasługi, jakie położył dla przyszłości firmy i doli pracowników związkowiec Andrzej Finke ?

  Odpowiedz
 • A
  Anna

  środa, 3 lipca, 2019

  Prawda jest taka, że nasza obecna władza zajmuje sie tylko rozdawalnictwem pieniedzy a nie gospodarką. Drenuje firmy, nas wszystkich – i nic poza tym. Żadnyh reform w gospodarce, żadnej pomocy. A co zrobiły nasze władze – nasi parlamentarzyści w tej sprawie przez 4 lata. Był Prezydent RP i nawet nie odniósł sie do spraw lokalnych miasta i takich firm jak EKK – tylko opowidał brednie dla wyznawców jednej partii – a pomocy żadnej, konkertów brak. EKK – to nie przypadek – takich firm jest w kraju coraz wiecej. Przykład URSUS – z którego Ostrów miał otrzymać autobusy elektryczne – już jest w upadłości a autobusów pomimo podpisanej umowy nie będzie. Ale szasta się pieniędzmi na lewo i prawo – a tam gdzie należy podmiot gospodarczy wspomóc wyjść z kryzysu – rozwiązać problem – nie ma nic, poza hasłami jak to jest dobrze, że gospodarka rozkwita ?! A jak jest to widać – w tym w sklepach po cenach i rosnących opłatach! – i zadłuzaniu państwa.- upadłościach firm.

  Odpowiedz
 • EH
  Emeryt Heniek

  środa, 3 lipca, 2019

  A dlaczego taki człowiek jak Chlebowski znalazł się w Ostrowie na takim wysokim stołku kolejowym ? Przeciez on nie ukończył studiów związanych z kolejnictwem ,on nie ma przygotowania ,nie ukończył WYDZIAL POJAZDY SZYNOWE .wiec nie ma co się dziwić że firma pada . Niech w końcu upadnie .NAJWYŻSZY CZAS .ŻAL TYLKO LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ .

  Odpowiedz
 • R
  Rogacz

  środa, 3 lipca, 2019

  Ten Chlebowski z PO którego Tusk wyrzucił z rządu za aferę hazardową musi mieć jakieś specjalne zdolności. Utrzymywać 400 osób w pracy za którą nie płaci podczas gdy ofert pracy nie brakuje? Osobiście znam pisiorę, która tak jak Marcinkiewicz opuściła rodzinę gdy jej się finansowo polepszyło. Dlatego nie mogę zrozumieć pracowników tego zakładu, że nadal tkwią w tym beznadziejnym zakładzie pracy. A może czekają kiedy Chlebowski ich zostawi na pastwę losu i dopiero wtedy zrozumieją, że obudzili się z ręką w nocniku i trzeba coś ze sobą w końcu zrobić?

  Odpowiedz
 • J
  Jja+

  środa, 3 lipca, 2019

  To byłoby bardzo przykre, Zakład z taka tradycja i takim potencjałem. A nasza władza co na to.Kolejna Polska firma ma problemy -A miało być lepiej.Cztery lata i jest coraz gorzej – inwestycje najniższe od 30 lat, koszty produkcji rosną gwałtownie, firmy schodzą z placów budów – autostrad, linii kolejowych .. . drenaż firm poprzez coraz to nowe i wyższe podatki, ZUS … – i wyniki jakie są już widać. Ale socjal rozrasta sie kosztem tych którzy uczciwie pracują.. – Inflacja, zadłużanie państwa … I co będzie dalej ? Pinset+ , Ale z czego ? A kto to będzie spłacal ? A lud zadowolony – A szczególnie Ci którzy na tym żerują – nie pracując . Ale to wierni wyborcy PiS.Taka rzeczywistość.

  Odpowiedz
 • ATKB
  Absolwetn Technikum Kolejowego buhahahaha

  środa, 3 lipca, 2019

  Mój dziadek robił na fabryce Wagon, mój ojciec robił na ZNTK i jo tyż ile się do,byde robił choćby za darmo na kolei. Bo wierze, że Chlebowski z PO uratuje tyn zakład i go nie sprzedo za symboliczną złótówkę, a jo w końcu bede mioł wypłate i poważanie u ludzi jako kolejorz.

  Odpowiedz
 • TP
  Tadek Poznań

  środa, 3 lipca, 2019

  Piszecie że firma pada , a czy w tej firmie sa związki zawodowe ? dlaczego taka cisza w tym temacie ? Czyżby związki zawodowe maja milczeć w tej firmie na czyjeś polecenie ? Dziwna sprawa a może sa zastraszani ?

  Odpowiedz
 • B
  Bzdury

  czwartek, 4 lipca, 2019

  Ludzie co ma rząd do prywatnej firmy? Jaki z wiązek żeby pomóc kowalskiemu jak jego firma upada?

  To jest kapitalizm.firma słabo zarządzana i tyle

  Odpowiedz
 • J2
  JK 2

  poniedziałek, 8 lipca, 2019

  Co zrobili nasi parlamentarzyści czy też minister Dera, żeby pomóc / czy tez wspomóc EKK. Nic nie zrobili – tyko hasła wyborcze typu pinset plus – a gospodarkę obciąża się coraz nowymi podatkami. A my też też odczuwamy po drożyżnie / inflacji działania tej władzy! w 2015 roku była deflacja ceny spadały a teraz lawinowo rosną – no ale mamy do bogatych również pinset plus.- zadłużamy się kosztem przyszłych pokoleń – które będą to przekupstwo wyborcze pis spłacać. Smutna prawda – ale propaganda i populizm robi swoje.A zakłady / firmy bankrutują – budowlane również – np. przez 2,5 roku nie oddano kilometra autostrady – ale propaganda sukcesu działa na wyznawców i nie umiejących myśleć.racjonalnie. –

  Odpowiedz
 • J
  Jaś

  środa, 24 lipca, 2019

  Tu w tej firmie jak w każdej zresztą innej tez nie o politykę chodzi.
  Stąd trudno się zgodzić z tymi co rozpisują się o partiach politycznych tej czy innej opcji
  w swoich komentarzach przedmówcy.
  Biznes ma swoje prawa.
  Albo wolumen zamówień i zarządzanie przez Zarząd ( efektywne ) pozwala konkurować
  na rynku, albo trzeba szukać nowych produktów z wymianą zarządzających włącznie.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz