DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ekipa "Żubra" z pucharem. Znamy kolejnego rywala

W drugiej połowie śmielej bramkę strzeżoną przez Marcina Żołtka zaatakowali jarociniacy, podopieczni trenera Woźniaka razili jednak nieskutecznością. W 60 minucie plac gry z powodu kontuzji musiał opuścić Mikołaj Marciniak. W jego miejsce pojawił się Marcin Szymkowiak. Z kolei kontuzji pleców w zespole LKS nabawił się Dawid Guźniczak.

W 84. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Jędrzej Ludwiczak. LKS chwilę później, grając w przewadze podwyższył prowadzenie za sprawą Igora Skowrona, a wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Michał Marciszak.

Najlepszym piłkarzem finału wybrany został Mateusz Szkudlarski. Okazały puchar drużynie LKS -u wręczył tradycyjnie prezes Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej – Andrzej Mroziński.

LKS Gołuchów reprezentować będzie okręg kaliski na etapie wojewódzkim pucharowych rozgrywek. W pierwszej rundzie Pucharu Polski WZPN Obra Kościan zagra LKS Gołuchów a Polonia Środa Wlkp z Sokół Kleczew. Wolny los przypadł zdobywcy Okręgowego Pucharu w Pile.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz