Dźwięk fortepianu i skrzypiec już jutro w Zajezdni Kultury!

0
Przed nami trzecia odsłona projektu "Zajezdnia Kultury w sieci" organizowanego przez Dom Kultury w Pleszewie. Po jazzowym trio, muzyce dwudziestolecia międzywojennego przyszedł czas na duet fortepian-skrzypce. Wystąpi utalentowana Maria Rutkowska i Aleksandra Lesner. Koncert już 30 maja o godzinie 19.00 na fanpage'u Domu Kultury w Pleszewie oraz na portalu wlkp24.info.

„Zajezdnia Kultury w sieci” to projekt, który powstał, by wspomóc lokalnych artystów, a widowni dać odrobinę rozrywki w czasach epidemii. To cykl dziesięciu koncertów, które są transmitowane za pośrednictwem internetu i każdy może obejrzeć je za darmo.

Pierwsza odsłona to jazzowe trio, druga dotyczyła muzyki dwudziestolecia międzywojennego, a śpiewane były szlagiery takich postaci jak Aston, Bodo i Fogg. Teraz przyszedł czas na koncert damskiego duetu, a konkretnie Marii Rutkowskiej, która gra na fortepianie i Aleksandry Lesner, skrzypaczki.

Transmisja rozpocznie się 30 maja (sobota) o godzinie 19.00 na fanpage’u Domu Kultury w Pleszewie oraz na naszym portalu wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick