Dzisiaj prezentacja żużlowej Ostrovii. Poznamy nowego sponsora!

0
Dzisiaj duże wydarzenie żużlowe. W Galerii Ostrovia odbędzie się prezentacja żużlowej Ostrovii, która w sezonie 2019 zadebiutuje na pierwszoligowych torach. Dzisiaj poznamy też nazwę firmy, która w nowych rozgrywkach będzie sponsorem tytularnym ostrowskiego klubu!

Od godziny 14 przez kolejnych 60 minut zawodnicy biało-czerwonych będą do dyspozycji kibiców. O godzinie 15 rozpocznie się prezentacja zespołu trenera Mariusza Staszewskiego. Dzisiaj wezmą w niej udział niemal wszyscy zawodnicy. Zabraknie jedynie przebywającego w rodzinnej Australii Sama Mastersa oraz drugiego juniora Marcina Kościelskiego. – Przygotowaliśmy dla kibiców wiele atrakcji – mówi Radosław Strzelczyk, prezes Ostrovii. Trener Mariusz Staszewski dodaje: – Takie prezentacje są ważne i bardzo potrzebne. Dobrze będzie spotkać się z kibicami, którzy wiem, że czują już głód żużla i z dużym zniecierpliwieniem czekają na nowy sezon. 

Dzisiaj też poznamy nazwę firmy, która w sezonie 2019 zostanie sponsorem tytularnym ostrowskiego klubu. W poprzednim sezonie była to firma MDM Komputery. Teraz pojawi się nowa firma.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick