Dziś w nocy będzie ślisko i mgliście! Ostrzeżenie dla kierowców!

2
Wszyscy, którzy w noc sylwestrową będą musieli podróżować drogami naszego regionu, muszą liczyć się z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że w noc z 31 grudnia na 1 stycznia ma być mglista, a na drogach będzie ślisko. Żółty alert obowiązuje od godziny 20.00 do 9.00 rano w Nowy Rok.

Synoptycy ostrzegają, że dziś w nocy na terenie naszego regionu mogą występować gęste oraz marznące mgły. Te drugie będą powodować oblodzenie dróg więc może być ślisko! Wszyscy, którzy będą musieli przemieszczać się w noc sylwestrową proszeni są o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu!

Fot. IMGW
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 1
    2

    Niech siedzą w domu, a nie przemieszczają się, przecież jest apel aby się nie przemieszczać, czy ludzie nie potrafią dbać o siebie i bliskich? Jest pandemia, Polacy umierają, kiedy wreszcie moi Rodacy się ogarną i zaczną myśleć, Boże chroń Polskę i świat, oddał od świata pandemię abyśmy żyli i cieszyli się życia, które nam dałeś Panie Boże otocz opieką wszystkich ludzi tych mądrych i tych wszystkich, którzy tak bardzo lekceważą tą pandemię

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick