Dziś półfinał w Toruniu. To będzie historyczny dzień?

1
O godzinie 17.45 w Toruniu rozpocznie się trzeci mecz w półfinale play off. Zespół Polskiego Cukru podejmuje BM Slam Stal. W rywalizacji do trzech wygranych ostrowianie prowadzą 2:0. Jeśli dzisiaj zespół Emila Rajkovića zwycięży, to znajdzie się po raz pierwszy w historii w finale mistrzostw Polski.

Toruńska drużyna znajduje się więc pod ścianą. Zagra z nożem na gardle. ,,Stalowcy” są w dużo lepszym położeniu, ale wiedzą doskonale, że dzisiaj czeka ich bardzo trudna przeprawa. Zapowiada się pasjonująca rywalizacja.

Pod koniec marca w meczu rundy zasadniczej zespół Emila Rajkovića rozegrał w Toruniu świetny mecz, zwyciężając 83:65. Dzisiaj ,,Stalówka” chce to powtórzyć. Warto przypomnieć, że BM Slam Stal jest najlepiej grającym zespołem na wyjeździe w całej lidze. Ostrowianie wygrali 9. kolejnych meczów w halach rywali. Po raz ostatni na wyjeździe ,,Stalowcy” przegrali w połowie stycznia w Radomiu.

Tegoroczny play off jest 11. w historii, w którym uczestniczy zespół z Ostrowa Wielkopolskiego. Żółto-niebiescy w fazie półfinałowej są po raz czwarty. Nigdy jednak zespół ,,Stalówki” nie był tak blisko finału. Dzisiaj więc możemy być świadkami historycznego momentu.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick