Dziewczynka zgubiła zegarek dla cukrzyków. Każdy może pomóc!

4
W poniedziałek 29 stycznia około godz. 15.00 na trasie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w kierunku ul. Kaliskiej nasza 7-letnia dziewczynka chorująca na cukrzycę, zgubiła zegarek badający poziom cukru w jej organizmie. Prosimy o pomoc!

Mowa o zegarku Sony Smartwatch 3. Jest on bardzo ważny dla 7-letniej dziewczynki chorującej na cukrzycę typu 1. Przy pomocy tego urządzenia bada poziom cukru gdy jest w zerówce, a co więcej, stale monitoruje jej poziom glikemii przez całą noc, co chroni ją przed niebezpiecznymi poziomami i ułatwia funkcjonowanie.

Zegarek ma oprogramowanie w języku angielskim i jest specjalnie przeprogramowany. Rodzina prosi o pomoc i ma nadzieję, że urządzenie trafiło w ręce uczciwego znalazcy, który zechce je zwrócić ich córce.

Jeśli możesz pomóc, zadzwoń pod nr tel. 696 952 319.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Witam
    Mam pytanie … gdzie można kupić taki zegarek – glukometr … bo przyznam, że jeżeli się sprawdza to bardzo ułatwiłby nam życie, a pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.
    Pozdrawiam

    • Ten zagarek zczytuje pomiary z sensora LIBRE który ma sie na np. ramieniu.Dlatego zainstalowany jest glimp który można ściągnąć również na telefon

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick