Dzień Dziecka? W PROMAX dzieciaki rządzą cały miesiąc!

2
Dzień Dziecka w PROMAX? I to jaki! Operator odkodował dla wszystkich milusińskich aż trzy kanały z bajkami: Disney Channel HD, Disney Jr. oraz Disney XD. To jednak nie koniec, bo wkrótce na fanpage'u facebook.com/PROMAX.wlkp i na stronie internetowej ogłoszony zostanie konkurs.

Na razie skupmy się jednak na odkodowanych kanałach dla dzieci. Co znajdą tam Wasze pociechy? Przy Disney Channel możecie świetnie bawić się wszyscy, bo jest adresowany dla całych rodzin, na którym można oglądać m.in. jeden z popularniejszych seriali tej stacji – BIA.

CZYTAJ: Moc życzeń z okazji Dnia Dziecka! Czego rodzice życzą dzieciom?

Disney Junior to z kolei kanał pełen programów edukacyjnych i tematycznych dla dzieci w wieku 2-7 lat. Poprzez swoje seriale i programy Disney Junior zachęca dzieci do zabawy oraz nauki, koncentrując się na takich zagadnieniach jak podstawy matematyki, umiejętności językowe, zdrowe odżywianie i styl życia, interakcja społeczna czy rozwój emocjonalny. Disney Junior daje dzieciom prawdziwą radość dzieciństwa, zachęcając je do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy.

Disney XD jest kanałem skierowanym głównie do chłopców w wieku od 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. A moje dziecko cały dzień płacze, bo Canal+Family HD zakodowane, a tam specjalnie przez cały dzień leciały filmy na Dzień Dziecka. Może pocieszą go inne kanały, jednak smutek zostanie!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick