Dziecko włożyło rękę do siewnika. Trwa akcja ratunkowa

10
zdjęcie poglądowe / fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądowała w miejscowości Przystajnia Folwark w powiecie kaliskim. Doszło tam do wypadku, w którym dziecko włożyło rękę do siewnika rolniczego. Na miejscu oprócz medyków pracują także strażacy oraz policjanci.

Strażacy zostali poinformowani o zdarzeniu za pośrednictwem numeru alarmowego 112. – 10-letnie dziecko włożyło rękę do siewnika. Rączka została wyciągnięta przez strażaków, dziecko jest przytomne. Naszym zadaniem było także zabezpieczenie miejsca do lądowania dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendy Miejskiej PSP w Kaliszu.

Akcja ratunkowa na miejscu wciąż trwa.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

  • Może nie siedzieć w domu na dupie a być odpowiedzialnym za życie innej osoby. Tu ewidentnie brak wyobraźni i czysta głupota.

  • W ten sposób młode pokolenie się uczy od małego prowadzenia i pracy w gospodarstwie ,a w mieście też dochodzi do wypadków,wypada z balkonu czy okna albo wypadki pod gazem dostaną samochód albo motor i jedzie jak szalony ,do wypadków dochodzi i będzie dochodzić ,a to niech będzie nauką życiową.

 1. W latach 90-tych normą było że dzieci pomagały rodzicom w gospodarstwie czasami bez ich nadzoru i jakoś o wypadkach się tyle nie słyszało

  • Pewnie były. Tylko nie było internetu, komputerów, smartfonów i innych wynalazków do przekazywania informacji tak jak dziś i mało kto o tym słyszał.

 2. Gdy miałem 10 lat też włozyłem rękę siewnik zerwane ścięgna połamane kości.
  Do teraz pracuje i pomagam w gospodarstwie. Ostrowski szpital jest najlepszy mam pełną sprawność.

  • Tu masz rację ,najlepiej jeszcze działa w Ostrowie Wlkp szpital , lekarze starają się lepiej a niż w Ostrzeszowie czy w Szpitalu Oleśnicy umierają większości

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick