Dwie osoby podejrzane o molestowanie seksualne dzieci w rękach policji

3
zdjęcie poglądowe
Pleszewscy policjanci zatrzymali w ostatnich dniach dwie osoby podejrzane o molestowanie seksualne dzieci. Sprawy dotyczą 8-letniej dziewczynki i 11-letniego chłopca. Przestępcy to mieszkańcy gmin Pleszew i Czermin. Obaj w chwili zatrzymania byli pod wpływem alkoholu.

Pierwsze zgłoszenie dotyczące dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniego, wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie 16 czerwca. – Do zdarzenia doszło w Pleszewie. W tej sprawie został zatrzymany 41-letni mieszkaniec tej gminy, który decyzją sądu, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Pleszewie został aresztowany – informuje st. asp. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Mężczyzna w chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do kolejnego zdarzenia doszło 18 czerwca. Wtedy do pleszewskiej policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniej. – W tej sprawie zatrzymany został 51-letni mieszkaniec gminy Czermin. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał 3 promile alkoholu w organizmie – mówi st. asp. Monika Kołaska.

Także ten mężczyzna, na wniosek prokuratury, został tymczasowo aresztowany.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Tyle godzin po publikacji tej informacji i brak oburzenia społeczeństwa. Jestem przekonany że ludziom nie chodzi o dobro dzieci a dowalenie Kościołowi jak piszą o księżach. Kolejny dowód że nie tylko księża a to się chce ludziom wmówić.
    Ludzie gdzie jest wasze oburzenie na kolejną krzywdę dziecka.

    • Masz rację. Oczywiste jest, że każdego pedofila trzeba ukarać i jak dla mnie to jest najważniejsze. Problem z kościołem jest taki, że po pierwsze tam się to skutecznie zamiata pod dywan, „kary” polegają na przenoszeniu na inne parafie, kler bezczelnie pluje w twarz ludziom. Poza tym panowie w sukienkach mówią innym jak mają żyć robiąc to, co robią. Dlatego jest taka (słuszna) nagonka na czarnych. Chyba, że ktoś lubi hipokryzję.

  2. Zgadzam się z ” myślącym”odnośnie przestępstw molestowania pośród osób cywilnych prokuratura i policja działają dobrze, a o to w sumie chodzi, więc nie ma potrzeby o tym się rozpisywać, natomiast jak piszesz panów w sukienkach nie dosyć, że broni biskup to i prokuratura z policją się nie przykładają jakby się ich bali bo kary nakładane na księży pedofilów są żenująco niskie jakby to nie były krzywdzone dzieci które tą traumę dźwigają przez całe życie więc słusznie należy mieć na tych zboczeńców oko.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick