Dwie kolizje w jednym miejscu. Znamy szczegóły poniedziałkowych zdarzeń na DK25

0
Nie do jednej, ale do dwóch kolizji doszło w poniedziałkowy wieczór na DK25 w Fabianowie (trasa pomiędzy Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim). W pierwszym zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. W drugim - dwa. Wśród pasażerów jednego z aut było kilkutygodniowe dziecko. Jak informuje policja, badania nie wykazały żadnych obrażeń.

Wracamy do zdarzeń drogowych, które miały miejsce w poniedziałkowy wieczór w Fabianowie na DK25. Pierwsze informacje wskazywały, że doszło tam do zderzenia pięciu pojazdów i potwierdziły je służby. Jednak nie doszło do jednego, a do dwóch zdarzeń.

Jak wstępnie podejrzewali policjanci, doszło tam do wypadku i kolizji, ale ostatecznie oba zdarzenia sklasyfikowano jako kolizje. – W pierwszym z tych zdarzeń doszło do zderzenia trzech samochodów: renaulta, skody oraz audi, a w drugim, które miało miejsce praktycznie po minucie, zderzyły się mitsubishi oraz skoda – relacjonuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Niewykluczone, że uczestnicy drugiej z kolizji zderzyli się przy próbie zatrzymania na miejscu pierwszego zdarzenia. Policja uznała, że w obu przypadkach doszło do niezachowania bezpiecznej odległości od pojazdów poprzedzających, w wyniku czego doszło do zderzeń. – Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący renaultem oraz mitsubishi zostali ukarani mandatami karnymi – dodaje w rozmowie z portalem wlkp24.info.

CZYTAJ TEŻ: Nadchodzą zmiany w Telewizji Proart!

Policjantka potwierdza, że w jednym z pojazdów podróżowało kilkutygodniowe dziecko, które trafiło do szpitala. Po badaniach okazało się, że nie odniosło obrażeń.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick