Dwa zderzenia o poranku. Policjanci wyjaśniają okoliczności

0
W czwartkowy poranek doszło do dwóch zdarzeń drogowych na terenie powiatu ostrowskiego, a konkretnie w Fabianowie i na ulicy Batorego w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności obu zdarzeń. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w Fabianowie, na trasie Ostrów-Kalisz. – 65-latek kierujący busem nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającej go naczepy. Nikomu nic się nie stało – powiedziała mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

65-latek kierujący busem został ukarany mandatem karnym.

Do kolejnego zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Batorego i Wybickiego w Ostrowie Wielkopolskim. – Kierujący golfem 22-latek zbyt mocno wysunął się pojazdem na skrzyżowanie. O pojazd zahaczył motocyklista, który miał pierwszeństwo. Kierujący jednośladem został odwieziony do szpitala w celu przeprowadzenia badań – dodaje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające. Policja informuje, że zarówno w Fabianowie, jak i na ostrowskim skrzyżowaniu nie występują utrudnienia w ruchu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick