Dwa zdarzenia w sobotni poranek. Trzy osoby zabrane do szpitala

0
Trzy osoby zostały zabrane do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - to bilans dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie powiatu ostrowskiego. Pierwszy z nich miał miejsce nad ranem na ulicy Gorzyckiej, drugi na obwodnicy Skalmierzyc.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce chwilę przed godziną 6.00 na ulicy Gorzyckiej w Ostrowie. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierujący taksówką marki Citroen zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do kolizji z oplem. – Kierowca citroena został ukarany mandatem karnym. Jedna osoba została zabrana do szpitala, ale jej obrażenia zakwaliikowano jako poniżej dni siedmiu – informuje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Do zdarzenia drogowego doszło także na obwodnicy Skalmierzy na trasie Skalmierzyce-Kalisz. Tam zderzyły się trzy samochody osobowe: Mercedes, Matiz oraz Peugeot. – Jedna osoba została zabrana do szpitala i zostaną przeprowadzone badania na obecność alkoholu. Pozostałe dwie osoby były trzeźwe. Policjanci prowadzą na miejscu swoje działania – mówi sierż. sztab. Michaś.

W miejscu zdarzenia jeden pas ruchu jest zablokowany, a ruch odbywa się wahadłowo. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick