Dwa wypadki i pożar trawy na posesji. Są poszkodowani [ZDJĘCIA]

0
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na głównej drodze w Przybysławicach (powiat ostrowski). Na miejsce jadą służby. Na razie wiadomo, że w pojazdach znajdowały się cztery osoby. W tej chwili nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Kolejny wypadek miał miejsce około godz. 19.00 w Szklarce Przygodzkiej (powiat ostrzeszowski). Ucierpiało kilkuletnie dziecko oraz dwie osoby dorosłe.

Do zdarzenia doszło przed godz. 21.00 na głównej drodze w Przybysławicach, prowadzącej w kierunku Raszkowa (powiat ostrowski). Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zderzyły się dwa samochody osobowe, w których miały znajdować się cztery osoby. Na miejsce jadą służby. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Wiadomo jednak, że droga jest całkowicie zablokowana.

ZOBACZ TEŻ: Dwie osoby ranne. Utrudnienia na DK36 [ZDJĘCIA]

Strażacy mieli intensywne popołudnie, a wieczór zapowiada się równie pracowicie. Około godz. 19.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Szklarce Przygodzkiej (powiat ostrzeszowski). Jak udało nam się ustalić, w wyniku zderzenia ucierpiały trzy osoby w tym kilkuletnie dziecko. Po zderzeniu na drodze wojewódzkiej jedno z aut zatrzymało się na przydrożnym drzewie. Początkowo droga była zablokowana.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick