Dwa pożary i dwa wypadki niemal jednocześnie. Ciężkie popołudnie dla strażaków

1
Fot. Czytelnik
Dachowanie samochodu osobowego w Odolanowie, zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Ledóchowskiego i Jasnej w Ostrowie Wielkopolskim, pożar ścierniska w miejscowości Bugaj oraz pożar zboża na pniu w Lewkowcu. Strażacy mają ciężkie popołudnie. Wszystkie zdarzenia miały miejsce w ciągu kilku minut.

Do dachowania osobówki doszło w Odolanowie. Kierująca nie zapanowała nad pojazdem. Opuściła pojazd o własnych siłach i nie wymaga hospitalizacji.

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów doszło na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego i Jasnej w Ostrowie Wielkopolskim. Poszkodowana została jedna osoba, która została przewieziona do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Duży pożar ścierniska ma także miejsce w miejscowości Bugaj w gminie Raszków. Na miejsce wysłano dziesięć zastępów straży pożarnej. Na miejscu jest też samolot gaśniczy Dromader z Michałkowa.

W Lewkowcu z kolei doszło do pożaru zboża na pniu. Tu sytuacja wygląda lepiej niż w Bugaju. Na miejscu pracuje kilka jednostek.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick