Dwa małe bociany przyszły na świat w Przygodzicach!

7
Fot. forum.bociany.tv
Na to czekali wszyscy miłośnicy przygodzickiej pary bocianów - Dziedzica i Przygody. 1 maja w godzinach porannych na świat przyszły dwa maluchy. Bociania para czeka jeszcze na wyklucie trójki pozostałych pisklaków, a to nastąpi pewnie lada chwila.

Dziedzic i Przygoda to para przygodzickich bocianów, która jest znana na całą Polskę. W tym sezonie, pierwszy z ptaków pojawił się w gnieździe 15.03 i niedługo musiał czekać na swojego życiowego partnera.

Pierwsze jajo pojawiło się 28 marca, a potem kolejno 30 marca, 1 kwietnia, 4 kwietnia i 6 kwietnia. Wyklucie się maluchów było przewidywane na przełomie kwietnia i maja. No i są! Pierwsze dwa maluchy wykluły się 1 maja w godzinach porannych!

Teraz nie pozostaje nic innego, jak czekać na wyklucie się pozostałych pisklaków!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

    • Nie działają, bo obraz z kamer jest oparty na flashu, a android już od bardzo dawna nie wspiera tego formatu uznając, słusznie zresztą, że jest przestarzały i dziurawy… ale portalowi to jak widać nie przeszkadza..

  1. Gratulacje i zdròwka dla boćkòw ,👍🙋😘 pozytywną wiadomością w ten smutny czas natura robi swoje mimo epidemii przynajmniej ich to nie dotyczy .😁

  2. Kamerka w Przygodzicach działa , ale kamerka numer 2 , zbliżeniowa .Podgląd na gniazdo i maluchy widok jest super , rodzi się 4 bociek

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick