DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

DW445 w remoncie. Jak długo potrwają utrudnienia dla kierowców?

Skontaktowaliśmy się z Wielkopolskim Zarządem Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, by zapytać o rodzaj wykonywanych prac oraz termin ich zakończenia. – Przy drodze wojewódzkiej nr 445 na odcinku Radziwiłłów-Topola Mała będą prowadzone prace w ramach II etapu zaplanowanego remontu. W ramach zadania wykonane zostaną dwie nowe warstwy bitumiczne – wiążąca i ścieralna, a na sfrezowanej nawierzchni ułożona zostanie siatka – poinformowała naszą redakcję Malwina Korzeniewska-Michalak, specjalista ds. kontaktów z mediami WZDW.

Prace są prowadzone na odcinku 1,65 km i wykonuje jedna z kaliskich firm. Wartość inwestycji została wyceniona na 3,4 miliona złotych. Jednocześnie WZDW informuje, że termin zakończenia robót zaplanowano na lipiec tego roku, a kierowców podczas trwania prac będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

Napisz do autora

Komentarze (2)
  • M
    Mariusz

    piątek, 24 marca, 2023

    Szkoda, że oznakowanie na remontowanym odcinku drogi wprowadza w błąd. Po co znak A-29 „sygnalizacja świetlna” skoro sygnalizacji świetlnej do kierowania ruchem obecnie tam nie ma? Kierowco stosuj się do znaków, zarzadco drogi dbaj o poprawne oznakowanie.

    Odpowiedz
  • ...

    piątek, 24 marca, 2023

    Nie robią – ŹLE … robią też się nie podoba…

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz