Duża niespodzianka. Szczypiorniak pokonuje Ostrovię

11
Dzisiaj w Poznaniu rozgrywany był turniej finałowy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W rywalizacji oglądaliśmy osiem zespołów. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się trzecioligowy zespół Szczypiorniaka Gorzyce Wielkie. Nowopowstała drużyna jest stworzona głównie z wychowanków ostrowskiego szczypiorniaka. No i gorzycka ,,siódemka" sprawiła dużą niespodziankę. Pokonała pierwszoligową Ostrovię 23:21!

Dzisiaj w stolicy Wielkopolski walka najpierw toczyła się w dwóch grupach. No i już na początek rywalizacji w grupie B doszło do spotkania Ostrovii ze Szczypiorniakiem. Ten mecz zapowiadał się bardzo interesująco. Inaczej jednak być nie mogło. To była przecież ostrowska rywalizacja. Doszło do niespodzianki. Szczypiorniak, który szykuje się do debiutu w III lidze pokonał faworyzowaną Ostrovię 23:21.

Później gorzycki zespół wygrał po serii rzutów karnych z Liderem Swarzędz i przegrał z Realem Astromal Leszno. Ostatecznie debiutant zajął trzecie miejsce w całej imprezie.

Ostrowianie z kolei w drugim spotkaniu przegrali z Realem Astromal Leszno 13:23 i pokonali ekipę Lidera Swarzędz 20:14. Zwycięzcą turnieju został zespół Realu Astromal Leszno.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  • 1
   13

   Tak jest. To są właśnie kibice sukcesu i pseudo kibice którzy są tylko jak zespół jesy na topie. Takich kibiców nie potrzeba wiec polecam iść może JesCze na centrę. Brawo prawdziwy kibice Haha

  • 1
   7

   Panie to przecież tylko turniej przed ligą. Mimo że puchar to w takich rozgrywkach nie chodzi o wynik… nie ma się czym podniecać

  • 1
   5

   Podniecacie się meczem 2x18min? niech zagraja godzinę w pełnych składach to wtedy można rozmawiać 😉

 1. 1
  1

  Jakim składem gra ostrovia a jakim gorzyce teraz będzie wielkie gadanie. Ostrovia postawiła na młodych w końcu i o to chodzi żeby młodzi nie uciekali stąd ale Marciniak i tak jeszcze chwila i pójdzie do jakiegoś dużo lepszego i większego klubu.

  • Nie ovia postawiła na młodzież,tylko ovia nie ma kim grać ,bo wszyscy myślący już uciekli z tego bagna

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick