Duet 2Cellos zagra w Łodzi! Posłuchaj ich NA ŻYWO! [KONKURS]

0
2Cellos - chorwacki duet wiolonczelistów kolejny raz zagra w Polsce! Tym razem wystąpi w Atlas Arenie Łódź już 13 maja. Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Aby je zgarnąć, wystarczy wziąć udział w konkursie, którego szczegóły na portalu wlkp24.info.

Chorwacki duet wiolonczelistów tworzą Luka Šulić i Stjepan Hauser. Duet tworzy muzykę w stylistyce classical crossover. Na warsztat biorą hity takich wykonawców, jak Michael Jackson, Queen, Eltona Johna, Coldplay, czy AC/DC.

Duet wiolonczelistów na rzeszę fanów na całym świecie, a na swoim koncie milionych sprzedanych swoich płyt. 13 maja kolejny raz odwiedzą Polskę i wystąpią przed tutejszą publicznością. Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na majowy koncert, który odbędzie się w Atlas Arena Łódź.

Co zrobić, by zdobyć bilety? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie koncert 2Cellos jest tym, który chcesz obejrzeć na żywo? Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@wlkp24.info w tytule wiadomości wpisując „2Cellos”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Konkurs trwa do 30 marca (środa) do godziny 23.59. Czekamy na kreatywne odpowiedzi. Pięć najlepszych zostanie nagrodzonych podwójną wejściówką na majowy koncert. Zwycięzców ogłosimy 31 marca (czwartek) na łamach portalu wlkp24.info.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick