Drugie życie Zacisza w Ostrzeszowie. Co się zmieniło?

3
To miejsce kojarzone jest przez mieszkańców Ostrzeszowa, jako stary, grożący zawaleniem budynek. W środku jednak serwowano słynny żur, flaczki, tatar i inne dania z tradycyjnej kuchni polskiej. Ostrzeszowskie Zacisze otrzymało drugie życie i jest już po remoncie.

Ostrzeszowskie Zacisze zmieniło swój wygląd o 180 stopni, ale nie zmieniło serca. Załoga, która zna lokal od podszewki została wzmocniona o młodą, ambitną kadrę. – Wrócimy do naszego słynnego tatara, będzie też żur i flaczki, bo nie wyobrażamy sobie tego miejsca bez tych potraw – mówi Anna Konarska, kierownik restauracji.

Remont Zacisza był planowany bardzo długo. To element Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrzeszowie. – W tej kadencji postawiliśmy nową kawiarnię na plaży, wybudowaliśmy plac zabaw, siłownię zewnętrzną i teraz przyszedł czas na restaurację. Remont hotelu lub postawienie nowego to plany na przyszłość – zdradził Patryk Jędrowiak, burmistrz Gminy i Miasta Ostrzeszów.

Nowe Zacisze to klimatyzowany budynek, postawiony praktycznie od podstaw. Ściany przyozdabiają zdjęcia starego Zacisza oraz murale wykonane przez lokalnego artystę, Szymona Chwalisza.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Zasada współczesnej gastronomii…!!!! SZYBKO – DUŻO – DOBRE – ŚWIEŻE I TANIO…………!!!!!Dobry, domowy bigos z kiełbachą, lub golona z kapusta i grochem – do tego chłodny beczkowy browarek i okey….!!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick