DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Nie żyje 40-latka. To ofiara porannego wypadku [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

40-letnia kobieta zmarła w szpitalu. 

Fot. st. asp. Jacek Nowak/ KP PSP Pleszew

Kobieta trafiła do szpitala. To osoba ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek ok. 7.00 w Dobrzycy (powiat pleszewski).

Z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn, prowadząca samochód osobowy uderzyła w drzewo. – Po dojeździe zastępów na miejsce zastaliśmy nieprzytomną kobietę, której udzieliliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy. Poszkodowana została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala – mówi mł. asp. Mateusz Grabarek z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie.

Auto w skutek zdarzenia zapaliło się, strażacy niezwłocznie je ugasili. Na ten moment droga jest całkowicie zablokowana, a działania na miejscu prowadzi policja. Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej: dwie z KP PSP Pleszew i jeden z OSP Dobrzyca.

AKTUALIZACJA 12.42

asp. szt. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie: W Dobrzycy na ulicy Olesie doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem marki Peugeot, 40-letnia mieszkanka gminy Dobrzyca, podczas wyprzedzania busa straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Kobieta trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała, gdzie zmarła.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz