Drive-thru w Ostrzeszowie! Szansa na badania dla mieszkańców powiatu

0
Był już Krotoszyn, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Kępno oraz Pleszew. teraz przyszedł czas na Ostrzeszów. Mobilne punkty poboru wymazów typu drive-thru będą działać w czwartek i piątek. To szansa dla tych mieszkańców powiatu, którzy mają wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia lub obawiają się zakażenia.

Białe namioty będą tradycyjnie organizowane przez Wojska Obrony Terytorialnej. Każdy mieszkaniec, który będzie chciał się przebadać musi najpierw zarejestrować się w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pod numerem telefonu: 61 65 68 075.

Punkty poboru będą czynne w czwartek (4 maja) oraz piątek (5 maja) w godzinach od 10.00 do 19.00 na parkingu przy basenie Oceanik w Ostrzeszowie.

„Z myślą o osobach wykluczonych komunikacyjnie, które samodzielnie nie będą mogły dotrzeć do punktu oferujemy pomoc przygotowanych pod względem bezpieczeństwa służb: Straży Miejskiej tel. 607 245 446 oraz OSP Ostrzeszów tel. 663 725 640″ – informuje Patryk Jędrowiak, burmistrz Gminy i Miasta Ostrzeszów.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick