Donald Tusk w Ostrowie. Oglądaj spotkanie NA ŻYWO!

27
Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej odwiedzi we wtorek Ostrów Wielkopolski. W planach jest spotkanie z mieszkańcami, a to odbędzie się o godzinie 18.00 w Starej Bibliotece. Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info pokażą to NA ŻYWO! Jeśli komuś nie uda się dotrzeć - nic straconego.

W sobotę na łamach portalu wlkp24.info poinformowaliśmy o zaplanowanej wizycie Donalda Tuska w Ostrowie Wielkopolskim. Szef Platformy Obywatelskiej oraz były premier RP i przewodniczący Redy Europejskiej spotka się z mieszkańcami miasta we wtorek o godzinie 18.00 w Starej Bibliotece przy ulicy Wolności 2.

Tych, którzy nie będą mogli dotrzeć, informujemy, że spotkanie pokażemy NA ŻYWO na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

27 KOMENTARZE

  1. Dziękujemy panie Tusk za wizytę w Ostrowie . Zapraszamy na kolejne .Nie o wszystkim zdołało pogadać ale , na pewno KOALICJA WYGRA KOLEJNE WYBORY. NIE BEDZIE JUZ DALEJ KORYTO NAMI POMIATAĆ .DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ .

  2. Świetne i bardzo potrzebne spotkanie ! Zaczęłam wierzyć w zwycięstwo po dzisiejszym. Aha, nikt mi dwustu złotych za przybycie nie dał, tłumy były na całej sali, a nie tylko w dwóch pierwszych rzędach, a twarze same znajome z Ostrowa – nie przywieźli ich autokarami.

  3. PIS-PO jedno zło, co da przyjscie PO do władzy? Zmienią kurs, nie będzie socjalu? Zmniejsza podatki? Zmniejszą biurokrację? Stworzą gospodarkę wolnorynkową? NIE!!!! Oni będą chcieli jeszcze więcej rozdawać, PIS powie, że z 500+ zrobi 700+ a PO obieca 1000+. PO PROSTU BĘDZIE KTO INNY PRZY KORYCIE a szary pracujący człowiek tak będzie bity batem po plecach przez zwiększające się składki na ZUS, NFZ i inne. Ani PIS ani PO ani SLD ani PSL ani Polska2050 (słyszałem wypowiedzi Chołowni) NIE ZMIENIĄ SYSTEMU. Który jest zgnity, gnębi Polaków pracujących, przedsiębiorczych, chcących lepszego jutra dla siebie i dzieci. W 2015 roku PIS wygrało nie ze było kochane, tylko, że ludzie nienawidzili PO tak jak teraz nienawidzą PIS. a gadanie, że PO rozliczy PIS i Ci pójdą siedzieć można włożyć między bajki, to jest tylko walka o koryto i ewentualne „kopanie się do kostek” w imię zasady „wy nie ruszacie waszych, my nie ruszamy naszych”. PS. Nienawidzę PIS, PO, PSL, SLD są to okrągłostołowe mafie które gnębią Polskę i Polaków!!!

  4. Dodajmy tylko, że spotkanie odbyło się w powiatowej bibliotece i że Caryca po raz kolejny odcięła się od PO. Byli jej ex i obecni radni, chyba powinni więc dostać reprymendę. Pani Prezydent dziękujemy za Pani wsparcie opozycji po raz kolejny (Trzaskowskiego także nie chciała w Ostrowie). Będę pamiętać przy wyborach samorządowych. Nie od dzisiaj wiadomo po czyjej jest pani stronie.

    • Fake Joanno: wprowadzasz ludzi w błąd. Stara Bilblioteka (budynek dawnej strzelnicy miejskiej) należy do miasta, a nie powiatu. I jeszcze jeden szczegół, Klimkowa poparła Trzaskowskiego przed II turą wyborów Prezydenta w 2020.

    • Oboje wprowadzacie w błąd. Starą Biblioteką zarządza prywatna firma, restauracja z dołu. A śladów tego poparcia nigdzie nie mogę znaleźć jakoś.

  5. Do Zorientowany: a kto jest właścicielem budynku ? Nie pytam kto i co wynajmuje. Budynek należy do powiatu, chyba że wczoraj na spotkaniu wszyscy kłamali lub byli w błędzie co do własności.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick