Dom Chłopaków od środka. Jak się prezentuje tuż przed otwarciem?

0
Dom Chłopaków w Broniszewicach prawie gotowy. 56 podopiecznych sióstr Dominikanek już wkrótce zamieszka w nowym, a co najważniejsze przystosowanym do ich potrzeb budynku.

Gdyby nie darczyńcy, być może Dom Chłopaków w Broniszewicach nigdy by nie powstał. Na szczęście są na tym świecie ludzie, dla których los innych nie jest obojętny. To właśnie dzięki nim 56 podopiecznych sióstr Dominikanek już wkrótce zamieszka w nowoczesnym oraz przystosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami osób.

Chłopcy nie kryją radości, oprowadzając po domu każdego, kto zechce ich odwiedzić. Każdy z pokoi ma indywidualny wystrój przystosowany do upodobań jego lokatorów. To ma umilić życie podopiecznym sióstr, a także sprawić, by czuli się tam jak najlepiej.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Nowy budynek jest wyposażony w profesjonalny sprzęt do rehabilitacji i codziennej pielęgnacji niepełnosprawnych. Opieka nad pensjonariuszami w Domu Chłopaków, będzie na pewno łatwiejsza.

Dom Chłopaków w Broniszewicach zostanie oficjalnie oddany do użytku 1 września. Będzie to nie tylko moment przecięcia wstęgi, ale również wielkie święto wszystkich podopiecznych.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick