Dodatkowe autobusy i bezpłatne przejazdy na 1 listopada

4
Fot. MZK Ostrów Wielkopolski
MZK Ostrów zapowiedział darmowe przejazdy autobusami na terenie Ostrowa Wielkopolskiego oraz więcej linii kursujących w kierunku cmentarzy. Harmonogram publikujemy na wlkp24.info.

Miejski Zakład Komunikacji opublikował rozkład jazdy autobusów 1 listopada. We Wszystkich Świętych – podobnie jak w poprzednich latach – będzie można korzystać z darmowych przejazdów na wszystkich liniach. W kierunku cmentarzy zostaną rozplanowane dodatkowe linie z różnych kierunków miasta.

– Serdecznie zachęcamy do wybrania w tym dniu autobusu jako środka transportu. W ten sposób dbamy o nasze środowisko i przyczyniamy się do zmniejszenia korków w okolicach cmentarzy, unikając tym samym stresu i nerwów związanych ze znalezieniem wolnych miejsc parkingowych – zachęca Janusz Marczak, prezes MZK.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Ja pie..Ole za darmo w 1 listopada? Nie wierzę, takie miasto Chojne? To są jaja. W Szczecinku cały rok komunikacja jest darmowa. Idzie się w eko. Autobusy elektryki czyste powietrze i to ma sens. W Ostrowie niby zielona energia autobusy elektryki z prądu z wiatraków a konsument ma płacić. No i w tym momencie sprawa się rypła, jeśli eko jest tylko reklama to ja mam w realu diesel no i diesel musi kopcić, wtedy jest moc. Brawo p Beata i dzięki za ten jeden, jedyny dzień.

    • Nie ma to jak tego typu porównania. Szczecinek liczba mieszkańców prawie o połowię mniejsza, mniej linii autobusowych i mniej autobusów oraz kierowców inna siatka połączeń itp. Nie ma w Polsce dwóch takich samych komunikacji, więc takie porównania są bezcelowe.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick