DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Dobrusia Wielgosz: udział w The Voice Kids był przygodą życia

„Rain on me” Lady GaGi i Ariany Grande. Wykonaniem tej piosenki Dobrosława Wielgosz urzekła jurorów na przesłuchaniach w ciemno. Odwrócili się wszyscy, a widownia szalała z zachwytu. Potem śpiewała jeszcze utwór „Don’t start now”. Każdy taki występ to ogromne doświadczenie i duże emocje, nie tylko dla samej uczestniczki, ale dla całej rodziny.

Dobrosława Wielgosz to 14-letnia kotlinianka. Jej przygoda z w The Voice Kids rozpoczęła się latem, gdy postanowiła wysłać zgłoszenie do programu. Dotarła do etapu sing-off i z tego bardzo się cieszy, bo udział w programie to duża frajda. – Trzeba tylko nastawić się na to, że to zabawa i show, a nie rywalizacja – mówi Dobrusia.

Udany występ w talent show to w dużej mierze zasługa instruktorki śpiewu z Domu Kultury w Kotlinie, Beaty Godniak – mówią zgodnie mama i córka. Dobrosława Wielgosz od pięciu lat rozwija swoje umiejętności wokalne w sekcji „Music, Voice and Joy” . – To była przygoda życia – mówi młoda artystka dziękując wszystkim za wsparcie i trzymane kciuki.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz