Do wygrania nawet milion złotych. Rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień

12
Fot. gov.pl
Pule nagród po 200-500 złotych, hulajnogi elektryczne, samochody, a nawet wygrana w wysokości miliona złotych - to wszystko czeka w Loterii Narodowego Programu Szczepień, która startuje 1 lipca. Wziąć w niej udział mogą osoby pełnoletnie i w pełni zaszczepione.

Loteria trwa od 1 lipca do 30 września tego roku. Mogą w niej wziąć udział osoby pełnoletnie i w pełni zaszczepione. Aby powalczyć o nagrody należy się zarejestrować: przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub przez infolinię pod numerem 989.

Warto sprawdzić czy na IKP jest nasz aktualny numeru telefonu komórkowego. Na ten numer przyjdzie powiadomienie SMS w przypadku wygranej. Zwycięzcy otrzymają także wiadomość SMS z PKO BP z kodem umożliwiającym wypłatę nagrody z bankomatu. Pieniądze będzie można wypłacić także w oddziale PKO BP.

Każda osoba w pełni zaszczepiona ma cztery szanse na nagrody: 1 nagroda natychmiastowa, 1 nagroda tygodniowa, 1 nagroda miesięczna oraz 1 nagroda finałowa:

Nagrody natychmiastowe – codziennie do wygrania:

– nagrody pieniężne o wartości 200 zł przyznawane co 500 uprawnionej osobie lub 500 zł przyznawane co 2 tys. osobie. Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona i wynosi ponad 14 mln zł.

Nagrody tygodniowe – 12 losowań w każdą środę:

– 60 nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. złotych

– 720 hulajnóg elektrycznych marki Segway-Ninebot

Nagrody miesięczne – 3 losowania w okresie trwania loterii:

– 6 nagród pieniężnych w wysokości 100 tys. złotych

– 6 samochodów osobowych Toyota Corolla

Nagrody finałowe – losowanie 6 października:

– 2 nagrody pieniężne w wysokości 1 mln zł

– 2 samochody osobowe Toyota C-HR

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

    • Zastanawia mnie dlaczego najgłośniej szczekają kundelki, których temat pozornie nie interesuje.

    • Mów za siebie ,ja się zaszczepiłam i nie chodzi o jakieś granty bo największym grantem jest moje życie i zdrowie.a jak trafię kiedyś na nie zaszczepionego a byłby ze mną odmowie przebywania z taką osoba .

    • To czego się boisz będziesz żyć wiecznie jak się zaszczepiłaś nic ci nie grozi ale druga sprawa nie wiadomo jaki granat ukrywa się w tym twoim szczepieniu wielka niewiadoma

  1. Pacjentka, ty nie pomyliłaś nicków ? Bardziej pasowałby N@zistka…a odmowa przebywania z tobą byłaby przyjemnością.

  2. Rządowy burdel a nie loteria. Po wysłaniu sms witają w automatycznej rejestracji na szczepienia i proszą o podanie PESEL i kod poczt. W odpowiedzi SMS o treści: Na Twój nr nie wystawiono e-skierowania na szczepienie przeciw COVID-19 . Skontaktuj się z infolinią 989. Tam oczywiście g… wiedzą. Dla jasności, jestem zaszczepiony. Czyli jak zwykle – goebbelsowska propaganda rosyjskiej agentury z Nowogrodzkiej.

  3. Rządowy burdel z loterią i goebbelsowska propaganda jak zwykle. Po wysłaniu sms witają w automatycznej rejestracji na szczepienia i proszą o podanie PESEL i kod poczt. W odpowiedzi SMS o treści: Na Twój nr nie wystawiono e-skierowania na szczepienie przeciw COVID-19 . Skontaktuj się z infolinią 989. Tam oczywiście g… wiedzą i twierdzą że nie są od rejestracji.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick