Do wygrania „Księga smaków”. Weź udział w konkursie

0
Tylko do soboty, 31 grudnia do północy można wziąć udział w konkursie organizowanym przez Telewizję Proart. Do wygrania cztery egzemplarze drugiego tomu książki kulinarnej „Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego” wraz z gadżetami tematycznymi ufundowane przez Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim. Na wlkp24.info piszemy o tym, jak wziąć udział w konkursie.

Nad drugim tomem książki kulinarnej „Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego” pracowało łącznie 670 osób. O tym, jak przebiegała praca, jakie przepisy zawiera drugi tom woluminu i jak powstawały zdjęcia przygotowanych dań rozmawialiśmy w programie „W atmosferze świąt”.

„Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego” jest do nabycia w księgarni wydawnictwa Republika Ostrowska przy ul. Kościelnej. Mamy dla państwa cztery egzemplarze tej książki kulinarnej wraz z gadżetami.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Jaki przepis zamieściłabyś/zamieściłbyś w Księdze Smaków?”. Odpowiedź musi zawierać też przepis, zdęcie potrawy, na którym będzie widoczny także uczestnik konkursu.

Pisemne odpowiedzi należy nadsyłać drogą mailową na adres: konkurs@tvproart.pl.

REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick