Dni Nowych Skalmierzyc tylko w Telewizji Proart!

0
Takiej plejady muzycznych gwiazd w Nowych Skalmierzycach nie było już dawno. Okazja, aby posłuchać muzyki w wykonaniu znanych i lubianych wokalistów będzie w ostatni weekend czerwca, na który zaplanowano 26. Dni Nowych Skalmierzyc.

W piątek 28 czerwca obchody zostaną zainaugurowane przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich, a następnie odbędzie się uroczysta sesja Rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Na sobotę zaplanowano godziny pełne rozrywki, a to wszystko na Stadionie Miejsko-Gminnym. Od rana będą toczyć się mecze o puchar burmistrza oraz turniej szachowy, a po południu program artystyczny przedstawią uczestnicy zajęć w centrum kultury. Następnie na scenie pojawią się Wanda i Banda, Miejsko-Gminna Orkiestra Dęta przy OSP Skalmierzyce, a wieczorem Kamil Bednarek i After Party.

W niedzielę impreza rozproszy się po mieście. Część atrakcji zaplanowano na starym basenie, kolejne na stadionie. Będą atrakcje dla młodszych i starszych w tym Cyrkowe Show i Biesiada Śląska, a wieczorem koncert Mezo.

Szczegółowy program znajduje się poniżej.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick